Історія дочки переглядає її маму

Казки з форсону Вони завжди викликають перемир'я інших. Особливо якщо невідповідність одного з подружжя, якось стосується дітей. Вони часто стають свідками поведінки своїх батьків.



Але що якщо дитина спійманий матері або батька на гарячому? Редакція "Сайт" Я знайшов цікавий сюжет на цій темі. Далі ви знайдете майже дієслово, що нагадує 16-річну дівчину, де вона розповідає про свою проблему.

Я завжди думав, що ми були щасливі сім'ї і мої батьки любили один одного. Вони ніколи не сварилися, і в будинку був спокій і благополуччя. Але зовсім недавно я дізнався щось, що перевернув життя вниз.

У цьому році я маю освіту з школи, моя мама працює в музеї історії, і батько є програмістом. В цілому середня родина. Моїм батькам було близько 20 років, і протягом цього часу вони стали прикладом досконалих дружин.



Але ще недавно я зрозумів, що це все брехня. Я пішов додому раніше, тому що мій останній клас був скасований. Як сходження сходів у в'їзді я бачив чоловіка, що виходить з нашої квартири. Він припинив на двері і матір його прийшла і захопив його. Я помочився. Потім вона швидко зійшов і вибігла зовні.



Коли невідомий вийшов з входу, я пішов до квартири. Моя мама зустрілася з ним і діяла, ніби нічого не сталося. Я нічого не даю. Коли Дад прийшов додому від роботи, все було як звичайно. Тоді я зрозумів, що все було добре між батьками. Це просто мама зрада на тато.

Я вирішив слідувати мамі і дізнатися все. Я почав слухати телефонні дзвінки мами і перевірити її мобільний телефон. Одного разу я знайшов повідомлення від невідомого числа, де заплановано зустріч. А в нашому котеджі наступні вихідні. У п'ятницю мій мама сказав, що вона піде до дачі в суботу ранку, щоб побачити, якщо все було нормально.

р.

Моя мама залишилася в суботу вранці і я пішов, щоб забрати її. На той час, коли я там, І є людина з нею, той же я бачив в в в'їзді. Вони сидять на дворі, п'ють і лювотні. Я був хворий на сльози. Я взяв деякі фотографії, щоб показати їх, коли я повернувся. Але на шляху назад я думав, що мама повинна бути чистою. Це буде справедливим і правим.



Коли мама повернулася, вона сказала, що вона була дуже втомилася. Це було багато роботи і все, що. Це було так погано слухати її! Я заблокував себе і не спить на ніч. Все було як правило в домашніх умовах вранці. Це було протягом тижня, але мій мама не сказав нічого до мій тато. Я не можу лікувати її, як я використовував. Вона не просто обманює на тато, вона також приховала її. Але вона повинна сказати йому все! Це єдиний спосіб бути чесним.

У той же час я відчуваю себе шкода для тата. Це буде випробування для нього, тому що він любить свою матір'ю і вирішить нашу сім'ю. Що робити в цій ситуації? Чи можу я сказати мій мама, я знаю все? Нехай він помітить себе. Чи краще йти до батька і показати його картину?

Любовні стосунки дорослих не впливають на стан дітей. І ще більше травмують їх. Тому батьки повинні вирішувати всі свої проблеми без участі дочок або синів. Не важливо, як старі діти. Один відбій може бути назавжди. Зміна ставлення дитини до одного з батьківй Саме те, що сталося в цій історії.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я дивую, що поради ви можете дати її і якщо ви знаєте що-небудь. Український? Обов'язково поділіть вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное