Що сказати до сина, який просить дати йому квартиру і переїхати на дачу

Діти завжди діляться батьками, від 10 до 45 років. Коли діти виростають, батьки не можуть прийняти це, дивлячись у своїй дитячій беззахисній кришці. Тільки якщо батьки подбають про своїх дітей, Вони не можуть впоратися з складними ситуаціями в дорослому віці.й В кінці відлякують батьки. У цьому випадку батьки можуть стати заручниками своїх дітей, або підняти свої скарби для життя. Сьогодні ми покажемо історію жінки, яка навчить сина на заняттях. Син без квартири вирішив марити дівчину і орендувати будинок. Він не схожий на своє життя.

р.

«Я проти мого молодого сина одружився.» Не бо я не люблю дружину, але бо він занадто молодий. У 27 році він нещодавно взяв роботу, але сказав, що він зможе забезпечити сім'ю. У зв'язку з його темпом, він ніколи не хотів чекати. Юра підписала з Альена 6 місяців тому, вони відразу переїхали і почали орендувати житло.



Як це відбувається з кожним після того, як живе в оренду квартиру, Юра реалізувала, що вона і Альена витрачають більше половини своїх зарплат на цю розкіш. Тоді молодят думав про те, що зберегти для свого майна. Здається, що вони вирішили зберегти гроші для оплати за іпотечний платіж. Це добре. Незабаром мій син прийшов до мене з серйозною розмовою.



Мій улюблений син прийшов, щоб попросити мене переїхати на країну. Після того, як він і його дружина будуть найближчим часом зберігати заставу і жити в моїй квартирі. «Вода і плита, що ще потрібно?» Мама, будь ласка, подумайте. Коли ми зберігаємо за іпотеку, ми поміняємо назад, я був, відверто, звернемося. Довгий час подумати про рішення. й



Я знаю, що, коли мій син оселився у моїй квартирі, він буде спокійно. Заставні гроші більше не будуть зібрані. Що ви можете жити у вашій квартирі матері? Я знаю мій син, ніхто не хоче вийти з комфорту. Зупинити розв'язання проблем дорослих, зупинити розвиток.



Крім того, я категорично відмовляю жити в країні. Я некомфортний. Я також працюю, і це незручно доїхати до міста з котеджу. Чому варто переїхати на країну і жертвувати власний комфорт, щоб мій син нарешті вивів мене з квартири?



На наступний день я сказав, що я був проти ідеї. У зворотному зв'язку я пропоную фінансову допомогу, щоб Юра і Альена мешкали в оренду квартиру. Моя син була відхилена, вони не сказали мені довго. І тепер наші стосунки проціджують після цього оповідання. Тільки я вірю, що я зробив правильне рішення. й



Любов не повинна стати неприпустимою до змів інших за рахунок себе. Особливо коли мова йде про батьків. Чи не достатньо, щоб вони інвестували всю свою любов і ресурси, щоб забезпечити нам все, що нам потрібно до віку більшості? Після того, як діти подбають про своїх батьків, вони повинні підготуватися до цього з дитинства. Ви вважаєте, що батьки повинні підтримувати своїх дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное