Ці слова, які знають тільки розумні люди.

Я був в смішній ситуації в інший день. Прогулянка по набережній, я зустрів мого друга. Ми поговорили і вирішили прогулятися разом. На шляху Anyuta захоплено сказав, що Вересень є її улюблений місяць. А коли я запитав, вона сказала: "Бекаус Вересень ідеальний час для флангу." Oops - що це про? Я не соромлюся дізнатися. словникЯ почув її вперше.



浜у 灞 绀 Тексти пісень, а це означає: І що дивно, що він був, коли він вийшов, що я також люблю флан! Скільки інших слів не знаю? Я хотів би. розширити межі вашого словникай І найцікавіші знахідки, які я хотів би поділитися з вами.

Як виявилося, Anyuta активно вивчає французька. Звідти, дізнався словниковий зміст слова «зваження». Переклад з іноземного флянера означає «прогулятися». У Росії фланг можна інтерпретувати як дозвілляй Це саме те, що ви хочете зробити протягом літа.

Слово синергія давньогрецького походження, що означає це «Комонавіт» або «кооперація»? Проте в наш час лексичне значення слова дещо змінилося. Синегація відноситься до позитивного результату, що призводить до контакту декількох осіб або об'єктів.



І Загальний результат повинен бути кращим.ніж робота кожної з предметів або об'єктів окремо. Наприклад, синергії трапилися, якщо загальний дохід двох партнерів став більшим, ніж кількість грошей, які вони заробили самостійно.

Власник - особа, яка має Не відчувається бажання отримувати прибуток від чогось. Або заощаджуйте більше грошей. Звичайно, немає нічого особливого в другому варіанті, але слово має чітке негативне значення. Таким чином, основною особливістю придбання можна назвати жаді.

Слово «інсайт» широко використовується в філософії та психології. Суть його Невибагливе розуміння значення, раптова епіфанія. Сьогодні це слово використовується в багатьох сферах, таких як бізнес. За допомогою бізнес-інтерфейсу компанія може повністю змінити свою стратегію, дивлячись на існуючі проблеми з різним кутом.



浜у 涓 蹇 Можливо, це слово відомо багато. Але лише у випадку, якщо я доповнить її у колекції. Тривіал є таким же, як банальний, звичайний, частково примітивний і нуднийй Тривіал може бути судом, фільм, книга або ідея. Будь-який, що-небудь.

Ці два слова на "П" ще стопор багатьох людей. Хоча, наприклад, pipidaster часто в руці в будинку досвідченої господині. Це пилососй Чистить ті предмети, які не можна протерти в звичайному режимі.



І слово «Пупітре» напевно знайоме всім музикантам. Це спеціальний вбудований стенд, який використовується для нот або книг. Слово французького походження.

У латинській, cognitio означає «кнолин», «визнання». Термін широко використовується в психології. Він означає все. когнітивні процесиякі відбуваються в мозку людини. Відомий вираз «визначна диссонація». Ви вже не збігалися з особливою ситуацією.

Ще одне французьке слово та інше слово F. Фракція шокує. ударЦе перекручування. Слово вважається застарілим, але якщо ви хочете здивувати свого співрозмовника, не соромтеся його використовувати.

499.00 Р

© Freepik Прозорий прозорий англійський прозорий засіб "прозорий". Тим не менш, не приймає сенс цього слова буквально. Про що не містить секретів або бездіяльностій Як працює бізнес.

Кількість фобій, які люди можуть страждати від просто не підраховані. Одна з них - хоптофобія. При виникненні особи боятися торкнутисяй Це стосується як зовнішніх, так і близьких людей.



浜у 涓 蹇 Ekiwoks називається подвійне проникненняй «Будь ласка, зв’яжіться з нами без викладання!»

"Стоп витягти вузол!" - Я впевнений, що ви чули або сказали таку річ. Тим не менш, деякі люди знають прямий зміст слова «зчитувач». Це металічністьВишиванки. Він зазвичай виготовляється з золота або срібла.

Е, іноді ви хочете бути сибаритом на день. Сибарит – людина, яка є людиною. Насолоджуйтеся І не заперечуючи себе нічого. Цікаво походження слова. У давні часи з'явився грецький місто Сібаріс, де люди звикли до купання в розкіш.



浜у 涓 蹇 Слово "перепущення" відноситься до раптової, раптової зміни або ускладнення, що зміна курсу бізнесуй В результаті чого може бути заплутаним і викликати настій. Термін також відомий як астрономія. Пертубація відбувається при зміні селестального тіла під впливом інших органів.

Неважливо, як це не страшно. Логінй При спілкуванні з іншою особою. Немає нічого сором'язливого про такий план. Як кажуть, жити століття вчиться!

Цікаво, що з цих незвичайних слів були знайомі? Можливо, є інші цікаві вирази у словнику. Обов'язково поділитися ними в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное