Який салат не гірший, ніж барбекю і зникає з столу миттєво

Як тільки він приходить до свята, чоловік стає шовковим. Все для свого улюбленого салату. Я варив салат з м'ясом і перцем всього за 10 хвилин, щоб порадувати кохану. Такий салат підійде як ЗакускаА на вечерю у вигляді основної страви, щоб освітити сірі будні дні.

Сьогодні видання. "Сайт" Тексти пісень, а це означає: Він розповість вам, що салат. мангал Зникне з таблиці миттєво. М'ясо і перець - ідеальне поєднання!



М'ясо та перець салат Інгредієнти
  • 0,5 кг свинини
  • 1 цибулина
  • 1 болгарський перець (кращий червоний)
  • 2 скибочки лимона
  • 1-2 ст. оцту
  • зелень, сіль за смаком


Підготовка
  1. Вимити лимон і нарізати невеликими шматочками, бажано у вигляді трикутників. Зверніть увагу, що не потрібно видаляти шкіру з лимонів.



  2. Очистити цибулю і вирізати їх тонкими півколами. Залийте лимон і цибулю в чашу, залийте оцтом і вставте в сторону.



  3. Смажена в рослинному маслі або запечена в духовці свинини нарізають невеликими скибочками, болгарський перець - кубиками. Не забудьте звільнити перець з насіння і ядра. До речі, від самих перцевих насіння, можна зробити смачну приправу. Залийте інгредієнти в чашу лимона і цибулю.
    й




  4. Зріжте зелень дрібно, додайте до м'яса. Я зазвичай використовується кріп і петрушка або cilantro. Продаємо салат за смаком і перемішуємо все. Подаємо салат на стіл 60 хвилин після варіння.

    800994р.



  5. Все смачно. салат готовий. Бодибилдерши!





Я також пропоную ознайомитися з рецептом салату з картоплею та свининою. Хто б подумав, що картопля буде грати так добре тут?



Цей салат саворі пердят Він обов'язково підкорить серця і шлунки всіх гостей і домогосподарств. Що таке свинячий салат? Поділіться досвідом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное