Грай Келлі безшовні поради для елегантних леді

Нерідко в складних ситуаціях нам потрібна консультація. Я. цитувань міцні жінки. Коли я не знаю, що робити, я уявляю, що велика жінка буде поважати в моєму місці.

Після перегляду старої, але дивно красива плівка «Віллажна Дівчина» (чорний і білий, спина в 1954 році), вона стала зацікавленою в біографії актора, а пізніше принцеси Монако, Грей Келлі. Її краса, чарівність і найголовніше - мудрість може захопити весь час.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановний читач, підбір безшумних Порада Грейс Келлі для елегантних леді. Золоті слова!

р.

Витончені жінки Келлі дійсно втілюють ідеал краси і елегантності, які можуть існувати. Коли ви подивитеся на її зображення, ви отримуєте відчуття, що вони думали до найменшої деталі. «Я тільки купую річ, якщо він ловить око. А потім я носила його протягом років! – Грейс Келлі І це правда, що актриса і принцеса в одній людині не відчули.

вона може носити пальто, вона подобалася більш ніж 7 років, і може легко носити плаття, в якому вона вже з'явилася в громадських місцях.



GettyImages: «Якщо є щось абсолютно іноземним, це покупка для покупок!» Грейс Келлі віддали перевагу французькому путур'єрі, а саме Dior, Yves Saint Laurent, Hubert dechy та інших.

Її образ стриманий, але одночасно дуже стильний і елегантний. Дуже важливо при створенні будь-якого образу – не переборщити його. І це лінія Grace Kelly завжди відчував 100 відсотків.

Як зробити правильний вибір. У своїх спогадах вона написала: «Найбільш важливі і найприродніша роль жінки полягає у підтримці сім'ї. й



Під час зйомок фільму імені Альфреда Хіччача «Тойф», який відбувся на Феті d'Azur у Франції, гравець зустрів князя Rainier III Монако і вирішив відтворити свою основну і найважчу роль не в кіно, а в реальному житті. Вона стала принцесою Монако, дружиною князя Rainier III і матір'ю своїх трьох дітей.

«Найбільш важливо, щоб вислухали інші. І дуже важливо, що обидва дружини мають однакові моральні принципи, князі сказали про шлюб. Це майже ключ до щасливе життяй

«Я повинен захопити чоловіка, інакше чому мені потрібно?» Багато психологів говорять, що можливість щирого захоплення вашого чоловіка допомагає розкрити свій потенціал і мету в усіх сферах життя.



Поза «Ложки» І ось ще невеликий вибір її Максімй

"Не вирішує нічого."

«Для того, щоб не втратити, але, щоб здобути, потрібно працювати безглузно на себе, незалежно від того, як старі ви – десять, двадцять або п'ятдесят років. й



GettyImages: Я спробую не шукати. Я віддаю перевагу гарним спогадам про шкоду. й

«Дельмен – людина, яка завжди виглядає як полум'я, як він з часом. й

«Я не хочу шукати. Я віддаю перевагу гарним спогадам про шкоду. й



GettyImages "Я не Cinderella на всіх ..." Тексти пісень, а це означає: Я просто завжди хотів диво. й

«Приховати інші – найглибше життя. й

Завжди, в будь-якій ситуації, бути чесним з собою. Це був один з кільок Грейс Келлі: «Для себе найважче, тому що ви не можете бути абсолютно чесними». Ви завжди намагаєтеся виправдати себе. й



GettyImages Редакційна колегія Цитати сильних жінок здатні надихнути і змінити життя для кращого, тому я також рекомендую читання мудрих порад іншої смарт- і красива жінка - Audrey Hepburn. Ця жінка дійсно має щось, щоб дізнатися!



7019775

GettyImages The Wise Принцеса Монако: "Не бути лаціна як дитина, працювати у вашій молоді так що у дорослому віці це буде легко для вас." Я не згодні з цією заявою. При піднятті моїх дітей я спробую укладати в них кращі якості і навички, які будуть корисні для них у дорослому житті.

Багато Порада Грейс Келлі Вони вражають мене в душі. Що з вищевказаних лапок вам сподобалося?

Фотозвіт

Категории

Смотрите также

Новое и интересное