Історія, яка допоможе відновити віру у людей

Наше життя сповнене суперечок і контрастів. Сьогодні ви намагаєтеся з'ясувати, чому є так багато небезпеки і як боротися з потоком негативності. Завтра ви будете заповнені позитивними емоціями. Як ви зрозуміли, що Світ Не фантастика з дитячих казок.



З часом запам'ятовуються, добре і зло створюють щось. балансй Однак, іноді ця гармонія зламана, і люди починають шукати лову в будь-якому хорошому знеці. Іноді неприпустимо, і іноді свідомо, бояться бути поголені. Ми часто беремо участь у стереотипах, що накладаються суспільством.

Світ хороших людей є одним з добре і зло. часй У сучасній літературі вона має нове бачення. На прикладі молодого білоруського письменника Павел Гушинець розповідає про актуальні проблеми. Його прості історії приносять людей до віри. Один з творів Д. Лобанова (літературний псевдонім Гушинець) нам сподобалося. Ми будемо раді поділитися з вами!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Фінальний день міжнародної виставки книги в Мінську. Моя співавторка і я на видавництві. Дякуємо читачам, які прийшли на зустріч.

Пост поділився Pavel Gushinets (@pavelgushinec) на 9 лютого 2020 в 4:36am PST



Я вирішив з дружиною йти на ринок, щоб купити все відразу. Щоб отримати всі овочі і фрукти на машині, мені довелося поїхати і за три рази. Останнім часом я переносить сумку огірків в одну руку і помідори в інший час. І улюблений поруч носити сумку кабачків.

А потім ми чуємо блювотні рухи: «Звідти, де ти йдеш так швидко, дорого?» Ось ми йдемо. Ми ще не були! А руки зайняті. А гіпсія є однією з найбільш класичних. Тут у вас є різнобарвний наряд, і золоті зуби, і хитрий вигляд.

649 р.

й Ми не сповільнили, але не дали. А потім я прийшов назад і сказав: "Особливо, що ви працюєте!" Ви не чули нічого! Я запитав, що вона потрібна. Він додав, що у нас немає грошей, навіть якщо він не просить.

«Що пекло це гроші?» відповів на гіпсіку і відразу подав мені ключі. Я дивився на них і був забраний. Це мої автомобільні ключі! «Холд на, мед, ви втратили їх, коли ви придбали огірки, очевидно. З кишеню впав просто, зрізаний гіпс.



浜у 涓 蹇 На даний момент я просто хотів, щоб падіння через землю. Він був жахливо незручно з гіпсом. Я взяв ключі і сказав: Спасибі дуже багато. Я не знаю, як спасибі. По-справжньому немає грошей. й

р.

І вона відразу відповіла: «Не щастя!» Це океї. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше. У той момент вона зламала всі стереотипи, які були в моїй голові роки. Не тільки життєрадісна чесність, але вона не хоче грошей, як токен вдячності. Чудовий близько!

Рік тому Рома опинила свій телефон і документи. Я знаю більше, ніж будь-яка гра контрастів. Але я не втратию віру в доброту і щирість інших. Ця історія знову доводить, що Ви не можете побудувати своє ставлення до людей на стереотипах.й Людина може бути добре або зло незалежно від статі, віку, кольору шкіри або національності. Важливо оцінити не особливості зовнішнього вигляду людей, але їх дії та якості.



й І в житті були історії, які довели, що Світ Чи існує? Для того, щоб поділитися досвідом у коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное