Ви повинні носити маску навіть якщо ви не вірите в коронавірус.

З самого початку пандемії про те, чи носити маску. Повідомлялися кілька разів, а думки людей діляться. Варто сказати, що чим довше карантин продовжується, тим більше людей вступають до табору, які не хочуть носити маски. Однак, ми маємо кілька аргументів, які можуть змінити ваш розум.



Редакція "Сайт" Він розповідає про цікаве дослідження та обговорює важливість носіння захисної маски у громадському просторі.

Весь цей час ВООЗ неодноразово сказали, що носіння маски запобігає поширенню вірусу. Давайте мені бути чіткими, ми поділимося цим видом. Однак, ми визнаємо, що думки людей можуть відрізнятися від наших. Багато хто не вірить в існування вірусу, і деякі просто не бояться хворіти. Хтось впевнений у їх імунітеті, а хтось просто не вважає вірусом занадто серйозним.

Думки можуть бути різними, але варто думати про те, як інші відчувають. Але ми будемо говорити про це пізніше, і ми будемо говорити про це цікаве дослідження бразильських вчених.



Бразильські вчені провели дослідження, яке відбулося з 21 травня. За цей час вони опитували 1,578 дорослих. Заяви складається з 220 питань. Мета дослідження — оцінити емпатію респондентів, визначити особистісні розлади та визначити, чи готові вони дотримуватися правил.



З групи суб’єктів 405 осіб показали соціопатічні тенденції. Дослідження показали, що ці люди, як правило, розірвати правила, носити захисні маски рідше і не слідувати запобіжниками. «Дослідження показали, що невисока емпатія і схильність до виразності безпосередньо пов’язана з невідповідністю заходів безпеки під час пандемії. й



Але як емпатія пов'язана з людьми, які не хочуть дотримуватися простих правил? Емпатія – це здатність людини гасити з іншими (при сильному узагальненні). Засихає маску, часте миття рук і інші правила допомагають не тільки захистити себе, але і захистити інших від вірусу.

Коли ви живете в суспільстві, ви якось думаєте про інших, симпатізує і спостерігаємо деякі норми. Насправді, носити маску сьогодні є проявом цього дуже співчуття і занепокоєння для інших людей.



Чи варто носити маску, якщо я не вірю в коронавірус? Навіть якщо ви вважаєте, що ви не будете заражені, подумайте про те, що люди навколо вас. Ви йдете в супермаркет і є дівчина в оформленні замовлення. Вона добре посміхається і просить вас покласти на маску, тому що це справа, щоб зробити, тому що це в середині пандемії. Ви відмовляєте, а потім ви пропускаєте її де світло.

р.

Але що ви не знаєте, що ця дівчина намагається завагітніти протягом двох років, витрачала багато часу і зусиль, досвідчені багато особистих трагедії. І перед глобальною пандемією вона зуміла зачати дитину. Вона щаслива, але боятися її здоров'я і здоров'я майбутнього малюка. Весь день сидить на виїзді, де проходять сотні людей. Коли кожен з них слідує правилам, вони відчувають себе більш комфортними.

Або ви приїжджаєте в кав'ярню і бармен попросить вас носити маску. Ви відмовляєте, не бажаєте залити каву. Ви залишаєтеся сердитися, а потім напишіть про нього онлайн. Але ви не знаєте, що цей хлопець має маму в домашніх умовах, здоров'я якого залишає бажати кращого. Він працює важко заробити гроші на медицині.

Якщо вірус потрапляє в мами, він не буде добре. Він подумав про це щодня, боявся за безпеку матері. Якщо всі просто поставляються на маску, коли вони ходять в кав'ярню, вони краще почуваються.



І є тисячі цих оповідань навколо вас, і кожен день ви бачите людей, які мають реальні причини, щоб бути боїться того, що відбувається. І якщо ви не є соціопатом і ви можете гасити, ви дізнаєтеся, чому ви повинні носити маску. Якщо ви не вірите в це, ви повинні носити маску по відношенню до інших людей.

Не дивно, що це не дивно. Маски не заважають дихання, не отруюють повітря. Вони захищають вас і інші, і роблять вас безпечними. Наскільки ви хочете розбити прості правила, подумайте про вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное