Чи варто слухати виснажливу критику чоловіка для збереження сім'ї?

Як кажуть в нашій сім'ї: «Дружа сім'я темна». І навіть якщо здається, що спілка, яка існувала протягом декількох десятиліть, є міцною і надійною, несправність її краху може бути, наприклад, граната або жінка, яка не є членом сім'ї. чоловік-власникй

р.

Це наша історія сьогодні, яка була відправлена до нас уважним читачем, також, на жаль, не занадто росій. Все як правило: чоловік, дружина і уточнення відносин. Для деяких це може зайняти рік, а для інших це може зайняти багато більше.

Я народилася у великій родині з застарілим, патриархічним способом життя. Старші дивилися після молодших, а молодші дивляться після старших. Так ви розуміли, ми були 9 дітей, не занадто зіпсовані батьківські любов і увагу. Вирощування відбувається раніше, ніж в інших сім'ях, робота в першу чергу.

Після того, як мій 15 років в будинку, я був розглянутий тягар, і мій мама боявся, що я буду залишатися в дівчат довго. Так не дивно, що 18 років я одружився чоловіком, я знаю близько двох тижнів. Неважливо, що його батьки добре знали, і він був 27 років, тому це було час.



Найдорожча річ моєї доври була барвистою скатертини деяких моттлі тканини. Ніщо не скажеш, привітна наречена. Три з нас жив разом: мене, мій чоловік і його лежачи бабуся. З огляду на те, що це двокімнатна квартира, я відчував практично повністю, особливо в порівнянні з моїм попереднім кварталом 5 дітей в одному номері.

Звісно, нам не було любові. І почався вимушена дружба, і через 2 роки я породила сина. Взяти родину разом. Незабаром його бабуся пішов з нами, а через шість місяців у нас була дівчина. І ми вирішили назвати її після моєї бабусі.



Назва чоловіка ніколи не була поганою особою. Він зберіг мене з дітьми і провів більшу частину мого часу на роботі. Так, зв'язок між нами не існує, але це не дивно, тому що це було час. Як минулий рік, я зрозумів, що я нічого не можу зробити, але домашня робота. Очищення і приготування їжі.

У ці роки я не знаю, що Інтернет був, і не було достатньо часу, щоб перейти до бібліотеки для деяких книг про інтерес до мене. А коли читати? Про те, як зробити різні вироби з мила. Я пішов на ринок, купив крупу і все, що я шукав для мого майбутнього хобі. Увечері я послухав до своєї справи про те, що гроші на деяких руббах.



І ви знаєте, що я зроблю це. Не занадто багато в першу чергу, але потім він отримує краще і краще. Перші зразки я дав сусідам і просила їх рекомендувати мені друзям, адже це так корисно і незвично! Через рік я навіть мав свої гроші, які, однак, я витратив на доброї для дітей і дрібних речей навколо будинку. Мій чоловік все ще здавав свої губи і вимагаючи більше часу для своєї сім'ї.

Моя дочка була хвора багато, і тому, що я знав, що треба було зупинитися в домашніх умовах. Не доки вона була 15, що я змогла шукати роботу під незадоволеним тілом. Починали приїхати до нас і життя, в принципі, почали покращуватися.



Не змінився. У публіці зі мною, він був попіл, а іноді навіть ніжний. Ми часто ходимо з морозивом або квітами. Як тільки ми ввели будинок, він змінився. А фігура мого плавця отримала, а плями на новій сукні. Але я звик до неї, ви знаєте? Після того, як цей тон від нього я почув все своє життя, але з віком він почав звучати голосніше і частіше.

Ні, він ніколи не підняв руки. Не мене, не діти. За винятком слів боляче занадто. Він також болить, коли ваш син починає слухати його батько і згасити на мамі. І це, звичайно, не вік, тому що з батьком він є і рибальським і похідним. Все, що я отримую про мій особистий простір.

Остання солома була звичайною рушником, ручкою. Я купив його з власними грошима, як так багато інших речей. Але мій чоловік не схожий на колір. Ідиот і пологів, вам подобається корова в шапці. І я зрозумів, що я не можу жити з цією людиною на інший день. Діти більше двадцяти років. І навчився працювати. Що я чекаю?



Так, жир і безшумний, згідно з чоловіком «сірий», я вирішив подати для розлучення. Тепер я живу в оренду квартиру, маленький, але чистий, це те, що легко його мити. Я відчуваю себе краще психічно і фізично. Діти дорослі не підтримують мене багато, особливо мій син. Моя дочка говорить про мене, але вона погоджується з мною.



Немає думки про повернення мені. Але колишня (не раніше офіційно) чоловік називає щодня. У перший він просто захопив мене з усіма його Тепер, навпаки, він каже, що він усвідомив все і шукає прощення. Але я не відхилявся, тільки час, коли я подарував собі можливість натиснути, і зараз, що час над.



Я не хочу запитати вас що-небудь, дорогі. "Сайт"й Просто поширте свою історію. Я не відчуваю себе, незважаючи на мій вік і просто насолоджуватися життям. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное