Яка дочка говорить в її захисті, не піклуючись про лежачи

Тепер давайте долучитися до важкої теми. Ми любимо наших батьків, але є час, коли їм потрібна допомога. А потім він починається — деякі не хочуть дивитися старий. У цій статті ми голосуємо думку однієї жінки про те, хто повинен здійснюватися зрілій



Редакція "Сайт" в дивних спробах вирішити для кого, по суті, правда, тому що до будь-якого конкретного висновку і не прийшли. Ми вважаємо, що батьки не повинні турбуватися про те, що відносини були. Але хто знає, можливо, ми неправильно?



Жінка, яка написав це повідомлення, говорить про те, що я буду судити, ніж зрозумів. У будь-якому випадку, ми тільки маємо своє слово. Чому ми звертаємо увагу на це? З якоїсь причини нам здається, що це не ізольований випадок, і є досить багато таких ситуацій. Покажіть, що це таке.

«Я знаю, що часто в сім'ях, де є два і більше дітей, це справа. Одне з цих дітей стає улюбленим з мами, тато або обох батьків одночасно. Ще одна дитина. залишається в тіні, без особливої моральної підтримки, тому що вся сила йде до вихованця.



Саме в нашій сім'ї, Всім коханим Йора, і я був схожий на незначний зміщення. Моя мама колись сказав мені, що я не був бажаною дитиною, це було через мене, що вони розлучили мій батько. Я попросив мати, як я міг бути винним. Вона не запитала мене, коли я вагітна.

В цілому Джора на перших ролях, і я постійно залишився в тіні. Після того, як вона відправила мене до своїх дідів, батькам батькам батько. Він був, якби вони хотіли зробити поправки на мій тато і взяв мене на своє місце безумовно. Так я виросла з ними, я побачила мою матір.



Вона робила її Йора весь час. Вона звернулася до міліції, коли він потрапив в якусь петлю, сплачував борги за нього, навіть обмінивши велику чотирикімнатну квартиру, щоб він мав власний житловий простір. У будь-якому випадку, він лікував його, як і весь цей час. В результаті, як закінчилася гуртожиток, тільки Джора «живає» там з сусідом.

Я жити в країні, одружений довго. У квартирі грандіознихпарентів живе наша ВирощуванняЯ теж одружений. У мене є дитина. Я вже давно живу життя. Не мій мати, ні Jora ніколи не сказав мені. Щоб бути чесною, я не зламався контакту з ними. І це сталося.

р.

Коли мама зламала шию стегна, виявилося, що вони не мали грошей на операцію. Я забрав гроші з власної родини і в основному оплачується за операцію з власної кишені. Однак виявилося, що лікарі наполягають на тривалій реабілітації і потребують догляду. Я наполягав, що я не робив цього.

Чи варто згадати, що я чув про себе? Вони як приглушені мене для рефінгу, щоб допомогти. Але я був адамантом і нагадав мій маму, що вона вибрала її улюбленим, інвестував її ресурси в неї, дав йому всю її любов, просто позбавлявся від мене. А чому варто доглядати за нею? Ось Йора, з руками, ногами. Ваше ім'я маркай



Все в житті завжди потрапляє в місце. Я радий, що я пам'ятав своє існування. При виникненні неприємностей. Не один запитав мене, як я відчував. Я нічого не отримав. Ніщо, але розчарування. І дайте їм сказати, що я відступив. Це правда. Я відроджу маму. й

Для нас важко давати думку. З одного боку жінка може розумітися. А потім є етика, з'єднання з батьками, в цьому випадку мати. Ми думаємо про це. І можна сміливо поділитися своїми думками в коментарях. Що ти думаєш?

р.

Догляд за шкірою Це ніколи не легко. Завжди виводить найглибші почуття. Ми на користь таких ситуацій, як описано вище, відбувається менше в світі. Саме тому діти, як правило, відмивають своїх батьків за свої невдачі. Це також хитра тема. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное