Чому ви не можете судити дії інших навіть психічно

Іноді реальний. Навчальний посібник Вони відбуваються в реальному житті. Такі випадки-паративні засоби роблять вас думкою і переосмислити багато. І вони можуть стати для всіх.



Ми хочемо розповісти вам, шановний читач, один чудовий приклад, який вислухає інших, може призвести до того, щоб ви вийшли з правої доріжки. І тільки, будучи дійсно правдивим і впевненим у ваших хороших починках, ви зможете отримати шанс на виправлення.

Ця справа сталася давно з святом elder Paisius Svyatogorets. У той час він жив біля міста Кониця, в монастирі Своміону. Він був чистою в серці і душі, як справжня дитина. Сам монастир був 2-годинний прогулянок від міста.



І показав він, що в місті Тома з'явилася певна жінка, яка з її продигальним відставкою і пантемним способом життя відійшло молоді чоловіки і розбили сім'ї. І ніхто не знайшов, що жінка. Вона дала багато граната, і де вона прийшла від і де вона збиралася, ніхто не знав.



Після деякого часу, спускаючи в місто, п'ятий старець прибув на латі, який показав йому, що дуже леч. І багато днів після того, як він раптом зустрівся на вході в монастир. Побачивши жінку, яка просто заморожує біля холі, Пайсіос відчував хвилю негативності і в його розумі побажала її піти.



А потім, в той самий момент жінка кинулася в причіп назад в місто. Але найгірше сталося до Пайсуса, який в той час був ще відносно молодий і сильний. Він відчував стрибок емоцій дуже різних напрямків, а потім він закрив бурю бажання і спокуси.

А потім з останньої міцності, борючись зі своїми внутрішніми демонами, він побігається по шляху до гори Хаміл. Там він, включив, вивів його похідну соку, яка завжди була з ним і допомогла йому підняти скелі. І потрапив він з тим, що прокинувся тільки над щиколоткою з усіма його рештою міцністю.



А потім, коли гострий біль прокинувся його кінцівку, а кров заливається потоком, Пайсіус раптом усвідомив все. «Лорд, мій атракціон є важким. Як важко і важко для мене, щоб стримано себе, і це перший раз в моєму житті, що мої грішні бажання переважали мене, навіть якщо тільки на даний момент. Ця душа переповнена на землі, підраховують все життя.

І відразу ж після цього оправлення Пайсіус зважився рельєфом. Прихильники більше не володіли душею, а filthy думки залишили розум людини назавжди. Свіже повітря оточене обличчям, ніжністю і чистотою думки повернулося до.

р.

Він реалізував, що ми всі різні люди. І якщо деякі люди можуть контролювати своє життя і стояти міцно на ногах, то слід молитися за інших і довірити Бога, що Він буде направляти їх на правий шлях.



І він також зрозумів, що люди повинні лише зробити коментарі на заслуги. Навіть якщо ви зробите ці зауваження до себе без розмови. І якщо говорити голосно, то прямо, це має бути надзвичайно важливим у випадку. Оскільки людина знаходиться в турмолі і дуже втомилася і часто слухайте коментарі просто не можна, незалежно від того, як вони знаходяться.



Це історія, шановний читач. Це сталося в останньому столітті з святим старшим Пайсіус Святогірець і на нашу думку досить обструктивна. Що ви думаєте, ми дійсно зацікавлені?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное