Антикс білоруських продавців на ринку, що дозволяє збирати найбільшу касіру

Ті, хто знає, як продати добре, завжди знайде спосіб заробити гроші, щоб годувати себе і своїх сімей. Особливо цікавим для перегляду досвідчених трейдерів на ринку, які використовують різні трюки для продажу більше. Хоча, звичайно, вони так розумні. Продавець Вони не завжди люблять клієнтів, які повинні платити більше.



Про білоруських продавців на ринку, я маю кращу думку. Я ніколи не чув всіх, хто голодує або фарширований поганими товарами. Я не можу бути для всіх. І ще недавно, на власний досвід, я відчував один фент з вухами місцевих продавців, говорить Євген.

р.

На початку липня, коли я знайшов себе на ринку Комаровського в Мінську, де я знайшов себе в аналогічній ситуації кілька разів. Неважливо, якщо історія не повторилася на той же день. й

Спочатку я вирішив купити з жінки. кішкай Ягоди кладуть своїми руками, потім кладуть їх на ваги. Вони показують 1,250 грам. Збірник робить невинне обличчя і дивиться на очі і каже: «Нехай мені не знімати додаткові 200 грам? й

р.

"Як ви не можете сказати? За людьми вже чекають свою чергу, і це незручно засвоювати всіх через деякі ягоди. А продавець схожий на те, що ви думаєте, що ви останню кульку, якщо ви робите її взяти додаткові ягоди.

«У кінці ви не бажаєте, ви погоджуєтесь. І ви платите не за кілограм ягід, але за 1.25 кг. Іншими словами, ви купуєте чверть більше. І тут немає обману. Це ярмарок. Ти не зловив, людина сказав.



«Продавець зрозумілий, тому що на ринку його головна мета полягає в тому, щоб продати товар якомога швидше. І вищезгаданий прийом допомагає багато. І покупець, який не хоче взяти трохи більше товарів, дивний, який затримує інші покупці. Тому мало людей, які хочуть зробити це. й

Тоді ж історія повторилася в м'ясному відділі, де я вирішив купити 2 кілограми м'яса для шашликів. Продавець раптом помітив, що це може бути трохи більше. Недбалий. В результаті шматочк м'яса на вагу показав майже 2,4 кілограмів!



«Я мав купити відрізок, хоча він був явно більшим, ніж замовив я. І я не можу вірити, що досвідчений продавець не здатний вирізати 2 кг м'яса. І навіть якщо вона пропускає, це обов'язково не фунт. Що означає, що він робить його з метою. Це не ярмарок, якось підсумував Євген.



Цікава ситуація, що багато людей, ймовірно, були. З одного боку, це може здатися, що нічого не неправильно з цим. Після того, як продавець є звичайною особою, не робот, що означає, що він не завжди може посипати або відрізати грам на грам. Головне не вішати.

Але з іншого боку, якщо ви купуєте більше, ніж вам потрібно, то гроші на щось, що вам потрібно, може бути недостатньо. Так, хто в полум'я? Продавці, які, з дозволу, продаються більше товарів? Або самі, хто не може відмовитися?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное