У яких випадках сімейні секрети не повинні бути загальними

Життя дивне. Іноді звичайні люди можуть подарувати справжні сюрпризи. сім'я Це здивує вас більше, ніж спекотний Голлівуд детектив. Це сталося з жінкою, яка вирішила поділитися своєю історією.



Традиційно текст від його імені. Єдиний запит, який зробив не засудити, але зрозуміти і прощастити. Ми робимо помилки. Ну, потім.

Мій чоловік є екскаватором. Роботи важко фізично і ментально, але для мене головний недолік - це те, що ця професій зобов'язується приділити багато особистого часу на дорогу, а не сім'ю. Тим не менш, є також довгостійкі вітрильники, полярні дослідники і так далі. Варіанти не ідеально підходять.



Так, багато років тому, практично відразу після нашого весілля мій чоловік вирішив піти на тривалу подорож вперше. Для того, щоб не їхати з бодром, я повинен залишитися з батьками в цей час.

Я покажу вам прямо, я оброблю мій батько-в-право і мати-в-право дуже добре: велика пара посміхаючих людей, завжди ласкаво просимо мене і ніколи не помітили для деяких незадоволених «старих» грат. І зателефонувати їм старі люди неправильно. Любов Петровна, хоча господиня дуже активний в її дачній ділянці, завжди є свіжі овочі, фрукти, зелень.



Олександр Сидорович, колишнього військового чоловіка з хорошим пансіоном. Щоб підібрати автомобільний двигун або пройти полювання - все про це. Крім того, військове випрямлення і не натякає бруків, коли-небудь. Щоб бути чесним, тільки коротким зачіскам, абсолютно білим, говорить про свій вік. Ху, старі люди. Вони були лише 50 років з хвоста.

Спочатку все було комфортно і, загалом, звичайно. Я допомогла навколо будинку, я пішов до занять, я займався аргентифікацією саду. Моя мати-на-правила тільки закріпила руки, вона дуже любила свою допомогу. А батько-в-право, Олександр Сидорович, був постійно відсутній десь, так як я зрозумів, що зустрілися з колегами, можливо, на роботі.



Після того, як він почав приїхати додому частіше, і я помітив лацінаВін іноді дивився на очах. Я не бачив, що сяйво довго. Чоловік був відомий, як я сказав. Незважаючи на свій вік, це було задоволення, щоб подивитися.

На жаль, Женя, мій чоловік, був з різних тестів. Солодкий, посміхається, повний. Він мав певну харизму, але через його не надто сильний характер і сидячі роботи нагадують ведмедя, а не дорослого ведмедя.

Ну, один "красивий" день, і бути чесною, ніч, він прийшов до мене. Моя мати-в-правила на лікування старій травмі спини, з часом сесій. На першому я був ударом, а потім рельєфом, і виявився я розумію все з дня. І я не розумію, що ніч.



Я не розумію всі ночі, що тиждень. Не сказати, що ми спілкуємося або витрачаємо час разом, ні. Він пішов на будинок і скоро на бізнес.

І ось, як в казці, 2 великі новини відразу: Я теж вагітна. Так, це лише тиждень, але було прийнято рішення. Після маленької думки, пара днівЯ зроблю чоловіка, щоб мати дитину. Ми, як і я, переїхали в нашу стару квартиру і почали жити і чекати дитини.

Народжений хлопчик, як і кожен раз: Женя і батько. З часом «бадьба» почали приїхати до нас і зіграти з нашим онуком. У той час я почав заспокоїти.



Влітку наступного року Женя знову приймала довгу польоту, і мій маленький син, і я мав залишитися з батьками мого чоловіка. Я не хочу залишатися на зв'язку з батьком. Може бути, вона вирощується або смарт. Немовля доляА в кінці літа, тільки коли мій мама-в-право не був дому, і мій син був звучав. Ми знову знаходилися. Я не можу пояснити, як і чому, але це не важливо.

791,000 р.

У день або два пізніше, коли я навіть не знаю, як жити тут поза містом, Женья назвав, що він прибуде трохи раніше, і дитина, і я скоро буду все зустрітися разом. І тепер я в руках любого чоловіка. Через два тижні я дізнався, що я знову вагітна. Я не знаю, хто.

Дочка народилася здоровою, рожево-жовтою і дуже любила батьками.

990 р.

Закінчила школу. Мій батько-в-право і мати-в-право залишили нас. А мій екс-люда, Женя, знайшов нове кохання. Так само впала любов з іншою жінкою. Тексти пісень, а це означає: Я самотні, але я не буду нікому. Я згадую про нашу останню зустріч з матір'ю, коли вона вже дуже хвора жінка, сказав мені спокійно і спокійно: «Чи не знаєш нічого про тебе. й

Так, вона була в петлі весь час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное