Правильний спосіб сплести шпалери і меблі відразу і для всіх

«Чи можу я поставити на шпалери знову?» мій друг запитав мене один раз. Кіт використовується для постійно подряпинних шпалер у всіх кімнатах. А друг сказав мені, Як скопіювати шпалерий Я поділуюся деякими корисними порадами в цій статті.



Так сталося, що я дуже люблю членів сім'ї котів. У нас є один кіт і два коти в домашніх умовах. Все почалося з сусідами, які шукають будинок для маленького кошеня. Я взяв його і ми стали дуже дружніми.

Назва кошеня - Bonia. Це те, що моя дружина називається її, коли вона вперше забрала його. Він дуже м'який, пухнастий, любить торкнутися і постійно гнійники, якщо ви стикнете його.



Ми швидко тренували кота, щоб ходити на лоток, не було проблем з цим. Він дуже розумний. Тим не менш, наш хвостовий друг завжди хотів подряпини шпалери в квартирі. Спочатку ми не звертаємо увагу на це, тому що ми просто переїхали на нову квартиру, а шпалери все ще приклеїли найближчим часом. Вони не відлягали йому за цю помилку, але, ймовірно, нічого.

р.

Зростали кошеня, відновили трохи, стали справжніми вітчизняними котами. Але він не забув старої звички. Як тільки ремонт в квартирі був завершено, наступного дня ми побачили, що наша Бня була розірвала всі шпалери. Ми зіштовхували його для такого холіганізму і вирішили, що це ніколи не станеться знову. шпалери знову приклеїли. Але це не було.



Він пішов на досить багато часу. Ми звикли приклеїти шпалери разом, а потім просто відкинути. Ми дуже любили наш хутряний бульйон. Це добре, що він не вчить інших котів його поганий веселощі.



"Що вам подобається шпалери знову?" Одного разу я прийшов до мене і дивився на подряпині стіни. Я думав, що наша ситуація була болючою. Він сказав нам: «Як ви знову поставите шпалери?» Не ви втомилися ще? Він також мав кішки подряпини шпалери в домашніх умовах, і він і його дружина знайшли рішення для цієї проблеми.



Вони просто купили кішку спеціальним будинком, а в місці, де був кіг, рубають кішки м'яти. Ми вирішили зробити те ж саме, знайшовши і замовили відповідний будинок в Інтернеті і ставимо його до нашого кота. Через тиждень ми помітили, що він працював: Баня припинила подряпини стіни Тепер не можна хвилюватися і зазвичай приклеїти шпалери.



З тих пір, як це питання турбує багато котів. Я сподіваюся, що хтось потребує цієї інформації і допоможе захистити шпалери від нападів хутряних домашніх тварин. Не забудьте, що ми несемо відповідальність за тих, хто був тамедом. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное