Чому не залишає ключів у замку

«Дві тижня тому я був в країні і там була історія, що сталося мені, після чого я, ймовірно, ніколи не залишаю ключ в замку знову. І я не рекомендую! мій найближчий друг почав свою історію. Я був дуже вражений своєю історією, і в той же час я дізнався, як отримати замок-під ключЯкщо він застряг.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть мені, чому ви не можете. Головна Що робити, якщо ключ застрягти. Я не залишаю ключів. Навіть якщо я поспішаю, я повернусь назад, щоб перевірити замок!

202572



Багато людей знайомі з ворогом: «Мій будинок – моя фортеця». Головна - це місце, де люди можуть бути безпечними. Це означає захист від незапрошених гостей. Однак навіть найбільш захищена фортеця має свої слабкі сторони, і це двері, зокрема замок. Хоча набагато небезпечніше люди самі, а швидше їх безтурботність.

Багато людей приходять додому, блокування ключаЗвичайно, з внутрішньої сторони. Хтось вважає, що це безпечніше, і хтось просто відволікає і забуває, щоб отримати їх з замку, адже це простіше і зручніше.



Тільки замки, такі як циліндр або suvald, дуже легко відкрити. Це історія мого друга Ірина. Коли Іра була в країні, вона залишилася з звички. замок Заміський будинок. На ніч збирався і, якщо не закручувати на зиму, яра вже гасить, але було багато овочів для приготування.

Заміський будинок Іри невеликий. Двокімнатні: один більший з ліжком і одним меншим для зберігання садового обладнання і заготовок на зиму. Кухня з коридором поєднується, тому, будучи на плиті, можна побачити вхідні двері. Може бути, що врятував мій друг.

Так, була перша година ранку, Іра була втомлена, але ще 2 банки заготовок. А потім друг почув дивний спокійний звук, а потім побачив, як почався ключ в двері.



Я не хочу описати жахи мого друга, я просто хочу похвалити її за її стриманість і самоконтроль, і удачі, звичайно. З тих, хто служив в поліції. Іра назвав його, коли вона побачила, що сталося до дверей.

Ця ситуація вивчала мій друг, і я, не залишити ключі в замку.



До речі, крім фізичної безпеки, ключ в замку може принести стан тривожності і заварок в сім'ї. Ключ зліва в замку символізує незакінчену дію. Як двері все ще відкриті. Через це, підсвідомо може бути почуття тривожності. Відчуття небезпеки і відсутності комфорту в будинку може призвести до проблемних відносин в сім'ї.

Крім того, з точки зору, ключ, який залишився в замку, відкриває шлях для негативних осіб, щоб ввести вашу квартиру. Іншими словами, залишаючи ключ у замку, ви робите себе і вашої сім'ї вразливі до всіх сортів поганих побажань занурення, сердитися або не зовсім психічно здорових людей.



І тепер ситуація з затиском ключа в замок. Перш за все, потрібно зупинити запікання і заспокоїти, після чого слід розбризти рідину WD-40 на брелокі (старі в циліндрах у вигляді аерозолю), який базується на гасіння.

Якщо його не можна купити, то за допомогою шприца заливаємо трохи машинки або не менше соняшникової олії. Це змащує старі частини механізму блокування. Після 20 хвилин ви можете гойдувати ключ збоку в сторону, після чого спрей механізм знову з інструментом. Потім запустіть витягування ключа.



Ви можете гойдувати ключ з боку в сторону і одночасно натягнути на себе. Але це потрібно зробити без вболівальника, так як цей спосіб можна розбити ключ. Ви можете витягти ключ з плоскогубцями, але також ретельно.

До речі, щоб уникнути його. блокування в замку, один раз на 3-6 місяців, очищайте замок: протріть його від пилу, змащуйте його спеціальними засобами або гаслом. Ви можете повісити кришку на брелоці так, щоб пил і бруд не потрапляли всередину.



Я також рекомендую вам дізнатися, які народні знаки приносять удачу. Пам'ятайте, що замовлення повинна бути всюди, після чого з'явиться достаток!



Повірити в знаках або не є кожен бізнес, але в Безпека Ви повинні бути розумними. Поставляючи ключ в замок кладе себе і ваших близьких у небезпеку. З цією дією ви створюєте можливість для тих, хто хоче діяти на пазах ключа від всередині дверей через отвір для ключа.



Для того, щоб будинок завжди залишався фортецею і не буде проникнути як утрудники, так і негативні потоки, необхідно завжди взяти ключ з замку і зберігати його, наприклад, на комірних дверях або по полиці в коридорі.

І я впевнена інформацію, Як отримати ключ З замку буде корисно багато. Розкажіть в коментарях, якщо ви залишаєте ключі в замок і що робити, якщо вони застрягаються в замок. свінгерий

Категории

Смотрите также

Новое и интересное