Історія чоловіка, який втратив іпотечну квартиру після розлучення

За чорною смугою завжди є біла смуга. Не ходити, але вони завжди можуть бачити як початок нового. Як змінити життя? Ви завжди можете відкрити двері. Зайдіть срібло, щоб дати вам золото.



Редакція "Сайт" Він передає цей матеріал, перш за все, з тими, хто вже дав. Ми хочемо відзначити, що ДТП не випадково і для того, щоб все змінити, нам необхідно прийняти цю проблему. Оприлюднюємо цей короткий опис тут, нехай він виступає як візуальна допомога, як не бути дискурований.

Я є звичайною механікою на станції обслуговування, хоча у мене є вища інженерна освіта. Це просто так сталося, що робота була запропонована п'ять років тому, і я демонтаж і монтаж двигунів в будь-який час. Це дійсно шахта. Всі найскладніші випадки, бос дає мені, не було такого, що я не розумію щось і клієнтів були нещасливими. Але це не точка.



Я одружився гарною дівчиною одночасно. Ми були добре, ми не живемо довго, поки не зловив її з кимось іншим. У будинку. І забули документи і прийшли забрати їх. Це його. Воювала багато. Звичайно я подав для розлучення. Її сім'я влаштувала все так, щоб плоскіДля чого я сплатив заставу в суді.

Ну, принаймні я отримав мій старий мотоцикл. Я відхиляв себе все ці п'ять років, навіть купуючи новий одяг: іпотека, кредит на ремонт, для побутової техніки. В короткий час я залишилася без квартири, на вулиці. Ну, принаймні іпотека пішла з квартири. У мене було запакувати і залишити. Я щиро побажав їх щастя і сказав, що я не шкодував.



І ось я сидів з моїми валізами і ноутбуками на мотоциклі і усвідомлюю, що крім літнього котеджу п'ятдесят кілометрів звідти кудись. Батьки давно пішли, ви не будете сидіти на голову з родичами. Він залишив мотоцикл на своїй станції і пішов до старого. будинок бабусяЯ не був там, можливо, чотири роки. До того ж ми знайдемо нову квартиру.



Все різко змінено. Село було обрано не бідними людьми і в той час як я був далеко, величезні особняки, бар'єри, дорогі автомобілі з'явилися тут. Залишилося майже не старі будинки. Нерідко це бабуся. Я очищав її трохи протягом вихідних. Будинок старий, він більше не підходить для постійного життя. Я думав, що я зупинився, і ми бачимо.

Я пішов до кінця понеділок вранці, щоб отримати роботу. Виявилося, що автобус затримував і я, не пізно, вирішив піти на головну дорогу, і туди, щоб половити їзду; село не далеко, три кілометри далеко. Навіть здалеку я помітив чудовий автомобіль, який стояв на боці дороги.



Коли я отримав там, я знайшов там дівчину в машині. Я запитав її що сталося. Спочатку вона боїться відкрити двері, але потім вона вирішила. Виявилося, що двигун припинив і не почав. Ви не можете дзвонити будь-яким іншим, з'єднання погано. Я сказав, що я був механіком, і я міг бачити те, що сталося. Вона відкриває капюшон.

Через два хвилини стартував двигун, і я попросив її замінити одну частину. І пішов на свій бізнес, і я продовжував працювати, думаючи про те, як я повинен бути в моїй ситуації. Але погані новини ще не надходять. Продам нам всі разом, і сказав нам, що нам довелося продати. бізнесй Ми до кінця тижня, щоб закінчити наш бізнес тут. Я зумів в один день і отримав розрахунок.



Ось як ночі я залишилася без будь-яких: без сім'ї, квартири та місця роботи. Все, що я повинен був зробити на моєму велосипеді і піти на будинок бабусі. Але я не хочу, щоб закінчити день в повній настій. Я пішов і купив куртку, яку я шукав протягом місяця. Він підходить тільки для одного - їздити на мотоцикл.

Він купив нові джинси, окуляри, рукавички і дорогі взуття. У магазині я кладаю все, заповнивши повний бак з останніми грошима і тушкую до мого котеджу. Швидкість вражається мені, як освіжаючій Я раптом усвідомив, що я можу бути абсолютно різною особою, дозволяючи собі більше, відкрити будь-які двері! Це було реальне відкриття.



На шляху додому я потурбую, що дівчина і гойдалка її. Незабаром вона припинила біля мого будинку, стараючись на мене з голови. Якби я впевнений, що я запитав, я допоміг їй сьогодні? Я недбалий. У мене було відчуття, що вона дуже сподобалося.

"Білий стейк в житті - слухайте, - сказала вона. Ми любимо спортивні автомобілі, він має кілька. Він збирався їздити, але автомобіль, який йому потрібно, здається, зламаний. механік прибуватиме з Швеції протягом двох тижнів, а гонка вже в вихідні. Чому ви не хочете шукати? Я подумав, що не розумію.



Я згоден з куріозності шерсті. Зрозуміло, що, швидше за все, я не в змозі зробити все, тому що немає інструменту під рукою. Моя батько прислухала Тоню в сюрпризі і попросив мене, як я можу запустити її двигун. Я сказав вам, що проблема була. Я думав, що він знову дивився. Він в кінцевому підсумку взяв мене в гараж. Я був шокований.

Здавалося мені, що на станції, де я працював, було все необхідне. обладнанняАле виявляється Тад Тоні не має ядерного реактора в гаражі. Але я не буду навколо куща довго. Два дні після повної діагностики систем авто, я сказав йому, що може бути на місці. Я можу виправити це, але я краще закликав шведський експерт, щоб дати йому йти. Олег Семенович зробив так.



Життя приймає срібло, щоб надати золото Що я можу сказати? Це кілька років тому фріланс Для ексклюзивних автомобілів, агентство сертифіковане світовими компаніями. Я поїхав половину світу як експерта, і на місці старої бабусі будинок побудував новий, двічі розмір. Автопарк Олега Семеновича і всієї команди все ще на мене, а сотні клієнтів чекають на консультацію.



Найголовніше. Ми одружені Tonya a рік назад. Я прийшов, щоб забрати її на мій старий мотоцикл і в куртку я був чуйним, щоб купити так довго, і закінчив витрати майже всі гроші, які я був в той час. Я дивлю, як мій життя виявився, якщо я не зробив його тоді. Як довго доведеться платити кредит?

Як змінити життя? Іноді він виглядає як остання лінія, за якою немає нічого іншого. Ніколи не згасити і відмовитися - це все ще може статися. Важливо думати, що ви заслуговуєте більше. Тут цікавий посилання на те, як перестати боятися невдачі. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное