Щоденний маршрут домовласників, які мама не вчити вас, щоб подивитися будинок

Останні вихідні я провів візит з другом Катя, який живе поза містом. Реставрація природи була добре для мене. Але були кілька нюансів, які здивували мене. Наприклад, робота Катерини. доляй Галина Івановна, матір Катюша, працює власноруч. Деякі життя хакі я сподобалося, але інші звички, здавалося дивним для мене. Я вирішив поговорити про них в нашій статті і отримати свою думку.



浜у 涓 蹇 Ні в будинку Катя я не знайшов брум. Крім того, Галина Іванівна не приймає ковтання підлог: «Діти, ви просто підберете весь пил в повітрі.» Не дивно, що саме тут. Не дивно, всього за кілька годин після прибирання, підлогу знову відчуває брудні. Для запобігання цього з моменту, Найкраще використовувати пилосос для очищенняй



Засіб для миття посуду Всі обробні дошки Галина Іванівна дезінфікуючийй І вона не використовує посудомийну машину в принципі. Жінка впевнена, що в тріщинах і подряпинах є крихітними частинками їжі. Вони просто поглинають мильний розчин, а потім переносять на інші продукти.

У будинку Галини Івановни я не знайшов жодного пластикового дошки. Вона вважає, що вони менш гігієнічні. Проблема з синтетичним матеріалом полягає в тому, що подряпини стають розведенням землі для бактерійй З деревом, точна протилежна правда. Хоча через її пористість, вона також поглинає бактерії, це також відштовхувальний фактор для них.

км

Галина Іванівна – сантехніка. Тому вона знає по-перше, що не робити так, щоб не забити раковину. Наприклад, Не залийте кавові підстави і воду в раковину після приготування рису і пасти.й Якщо все зрозуміло з першою, то з водою це не так. Я дивився на цю дивну звичку. Але Галина Іванівна почала переконувати мене, що клейова рідина може поселитися на внутрішніх стінках труб. В результаті підвищується ризик закупорки. Ви вважаєте, що?

Перше, що я роблю вранці. Але Катя залишає все, як це і йде до ванної кімнати. Я повинен визнати, що це здивувало мене. Але тоді Галина Іванівна роз’яснювала все для мене. Робимо своє ліжко, коли ви прокидаєте, ви створюєте сприятливі умови для розмноження пилових кліщівЖиття в ліжку. І якщо одяг висихати трохи, волога накопичується під час ніч і тепла відійде.



Крім того, Галина Іванівна ретельно контролює чистоту в ванній кімнаті. Наприклад, вона ніколи Чи не смажити чай пивоваріння в туалетій Вона впевнена, що танін, що міститься в чайі, зробить туалет темно-коричневим. І промивання однієї білої поверхні буде дуже важко.

Рушники у ванній Не секрет, що вологі махрові рушники ідеально підходять. середнійй Щоб уникнути цього, висушіть рушники після кожного використання. У теплі місяці, це буде легко зробити. На допомогу в осені та зиму прийдуть Баттерії.



Туалет Риби Я знайшов перл. сидінняй Я не знаю, що це не так. Галина Івановна пояснила мені: Вся рідина зливається від перли і зайвої вологи відійде. Таким чином, власник отримає менше мікробів, які не будуть розмножуватися в ньому. Я не думаю, що я буду це вдома. Але, як кажуть, в якомусь іншому монастирі з вашим чартером не йдуть.

Ще однією дивною звичкою Галини Іванівна є обприскування засобу для очищення не на поверхні меблів або скла, але на ганчі або губці. Запевняє нас, що Це залишить невидиму плівку на меблі.Який, в результаті буде прилипати ще більше бруду і пилу. Ймовірно спірна заява. Але це до тебе вірити.

384,000 р.

«Для меблів не втратить привабливий вигляд, закрийте всі штори і жалюзі на особливо сонячні дні», Галина Іванівна поділилася з собою. Це дійсно дуже темно в її будинку. Але я люблю його, коли номери наповнені сонячними променями. Що ви думаєте?

Час. доля Інші люди дивуються. Деякі трюки, які здаються дуже цікавими для нас. Інші шокуючі. Цікаво, які звички Галини Іванівна ви знаєте? Ми будемо раді вітати вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное