Золоті ювелірні вироби, які не повинні носити

"Чому шукати в коробці!" «Золоті ювелірні вироби, які не повинні носити за будь-яких обставин». Як не послухати коштовника з 15-річним досвідом, я думав і вирішив переглянути все Ювелірні виробищо я маю, за свою належність і придатність. Я раджу всім!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає про те, як і за яких обставин ви не повинні носити його. Золотий посудй Хто думав!





Якщо вірити в ознаки золота, то зносите їх. свінгериТі, хто мав майстер перед вами (тобто використовуються антикваріат) надзвичайно небезпечні. Золото може перенести енергію іншої людини, і якщо доля колишнього господаря була складною, вона може вплинути на новий власник ювелірних виробів.

Наприклад, золоті кільця приваблюють захворювання свого власника. Тому небажано купити зношені ювелірні вироби з незнайомців.



Крім того, багато магічних обрядів (конспірацій і пошкоджень) проводять з використанням ювелірних виробів. А звичайний кільце або ланцюжок може стати репозиторією захворювання і домішкою. Старі золоті кільця особливо небезпечні. З моменту замкненого контуру не видається енергії.

Ось чому ви не можете носити або спробувати свої кільця. Це особливо актуально для весільних кілець. Якщо хтось ви знаєте, що ви повинні носити кільце, відмовлятися від загиблості. Як людина просить її змінити енергетичний баланс декору.



І для тих, хто не вірить в езотерична сторона, є реальні небезпеки. Золотий посудЩо ми будемо говорити про.

Де потрібно носити? Чи є нащадки? «Я зносу найкрасивіших і дорогих!» – скажеш багато жінок і досить вийняти коробку, що кільце з діамантами або смарагдовими сережками. Зупинити, не робити це!

Якщо ювелірні вироби з дорогоцінними камінням були в загальному ящику з іншими ювелірними прикрасами, то є висока ймовірність того, що кріплення діаманта або смарагдового може бути пошкоджена. Без перших перевірок надійності вкладення, ви не повинні носити цей вид ювелірних виробів в місцях, де ви будете танцювати, пити і спілкуватися з іншими людьми. Тільки один незручний рух, і ваш улюблений дорогоцінний камінь може знайти нове місце для життя або навіть нового власника.



Також не носити ювелірні вироби, які ви перенесли для очищення. Що стосується очищення себе, є дві небезпеки. Спочатку: спеціальні рідини, які очищають, можуть пошкодити клейову основу. І це фундамент, який часто тримає дорогоцінні камені разом. Є можливість, щоб вони могли випасти і втратити навіть легким пресом.

Другий – пошкодження здоров’я. Склад очищення рідини не є безпечним для шкіри людини. Саме тому прикраса після очищення слід ретельно промити під проточною водою, щоб не було висипань на руці або шиї.



Нарешті, не забудьте про хобі. Засихаючи дорогі золоті ювелірні вироби в натовпі місця і особливо коли подорожуєте, можна спровокувати найбідніших людей, щоб зробити злочини. Будьте обережні, це про вашу безпеку.

Поради редакційної колегії А також пропонують вчитися життя хакі для догляду за ювелірними прикрасами в домашніх умовах. Крім того, ви знайдете деякі поради від Будинку Garrand, офіційного будинку британських монархів.





Як видно, золоті ювелірні вироби повинні носити свідомо. До вся в соку Запитайте себе, якщо це доречно для цього заходу. І якщо виникають ризики, то слід відмовитися від їх використання, щоб не пошкодити втрачену прикрасу.

Ви також повинні розглянути свій власний темп і спосіб життя. Правильно підібрані ювелірні вироби принесуть Вам щастя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное