Результат після живопису в столичному салоні, за який довелося платити щомісячну зарплату

Бажання бути красивим і привабливим для будь-якої жінки. І для реалізації цього бажання вона готова до спостереження за режимом сну, правильно харчуватися, займатися спортом і витрачати багато грошей на походи. Полулюксй Хоча спокуса довірити себе найкращому фахівця іноді залишає неприємний післясмак.

Сьогодні видання. "Сайт" Бажаєте поділитися сюжетом жінки, яка перетворилася на перукарню в хіпедському і вишуканому салоні. Але був щасливий результат? З`ясуйте разом.



За 6 місяців пропущено волосся руки перукаря. Спочатку я виросла їх, а потім довелося сидіти в ізоляції. Як результат, після новин майбутнього відкриття салонів краси, я сидів у вухах. Я вже уявив, як мій волосся впало в руки хорошого майстра, говорить Вероніка.



«Я хотів би отримати нову стрижку і експериментувати з кольором волосся. Що довірити цей важливий бізнес, я вирішив довго. За кілька місяців я дивився рахунок салону, який отримав популярність в Instagram. На сторінці регулярно можна знайти ідеальну роботу. Клієнти виглядали на кришку. й

Звісно, я хотів, що краса занадто, хоча я знав, що ціни могли б прикусити. І прикус дуже важко. Але я вирішив прийняти шанс. Особливо так як я бачив оголошення 25% знижки на складну розмальовку. Так я назвав, підписаний і чекав.



У день X, 3 хвилини до призначеної години я знайшов себе на двері цього модного авторського простору (так вони позиціонують себе). На жаль, я не зустрілася адміністратором, але свінгерий Однак вже всередині приміщення прийшов адміністратор і призвело до місця роботи майстра. Я попросив вас чекати трохи довше. й

Я був здивований, щоб побачити зал, який був створений дизайнером інтер'єру Chanel. Меблеві та складні стіни були дещо шокуючі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

«Відчуття в часі, коли гігієна була розмова про кожного кута. А потім, коли я почав думати про способи відступу, з'явився майстер. Віталік виявився гарним і посміхаючим хлопцям. Я довіряє жінку, тому мої сумніви відступають. й



«Майстер уважно слухав мене і назвав вартість. Ціна прийшла як сюрприз. Роботу було 5000 рублів дорожче, ніж те, що я називався, коли я називався записом. І це зі знижкою! Всі права.

Він знову сказав, що він використовує тільки макіяж і дав гойдалку. Хоча неважливо, скільки я шукав на полицях, я не бачив Redken бульбашки в будь-якому місці. Де їх сховати? Підлога? Але ще раз я відкидав сумніви: люди повинні вірити.

«Так само дивно, що Віталійк працював без рукавичок і маски. Про те, що місцеві майстри не чули про такі засоби захисту. Я був вражений, як він наноситься фарбою своїми руками. Я ніколи не бачив такого підходу.

«Що незважаючи на всі мої страхи, я радий кінцевим результатом. Не те, що це був неймовірним, але це було досить добре. Віталійк зробив добре. Тим не менш, не був достатній індивідуальний підхід. Він нічого не консультує або запрошує. Я просто зробив, як я запитав, це все. й



Але виявилося при оформленні замовлення, що вони не мають терміналу і не змогли надати чек. Вони запропонували поставити на карті. У цьому випадку мені доведеться платити ще 585 рублів комісії, тому я відмовився. Адміністратор зробив незадоволений обличчя і просить чекати, кажучи, що зараз все буде прийнято рішення. й

В кінці я сплатив 19,500 рублів за все! А як майстер, так і адміністратор сказав мені, що це була знижка. Коли я був в трохи удару, я подивився на прайс-лист на своєму сайті в домашніх умовах і побачив, що вартість картини точно 19,500. Де знижка, то?

Я написав відповідний відгук першим на сайті, а потім залишив той самий текст на їх Instagram. Але після декількох хвилин мій відгук був видалений. Все, що залишається похвалою від задоволених клієнтів. Чудова послуга для двадцяти, — відроджує молоду жінку.

р.

Недорогий салон. Хоча, враховуючи рівень сервісу, описаний Veronica, ця ціна здається абсолютно неадекватною. Можливо, краще робити запити перед контактом з публічними майстрами з Instagram.

Після всього, красиві фотографії сьогодні легко знайти або зробити. Тому варто шукати неупереджені відгуки реальних людей, а не тільки коментарі в соцмережах. З іншого боку, хоча жінка переплетена, але отримав бажану зачіску. Чи не те, що це питання?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное