Чому моделі підіграють і з брудним волоссям в їх запасний час

Є міф, що моделі в вільний час йдуть з брудною головою. Коли не промивається волосся стати трендом? Однак на чохлах журналів і відображення їх волосся виглядає бездоганно. Що відбувається в моделях і чому вони перестали дивитися, ми будемо говорити в цій статті.

9943111

Ми нещодавно обговорювали цю тему з другом. Вона трохи ближче до моди і більше зацікавлена в тому, що йде в моделювальному бізнесі зараз. Так, до мого питання, "Чому ходити з брудним волоссям?" вона просто сміється у відповідь. Чи є це якийсь модний squeak або банальний зв'язок?

доб.

Це те, що для професійної зйомки вам необхідно постійно піддавати волоссю до гарячих температур. Для укладки використовуються фени, захисні засоби, праски та інші проникні пристрої, які, як і всі знають, викликають значну шкоду для волосся. І моделі мають розклад, щоб повною Ремонт волосся Я просто не маю часу. Я повинен зробити щось.



Перед тим як залишити будинок, дівчата застосовують маски і поживні масла до їх волосся для відновлення, а потім обв'язують його в пачці. Якщо виходить, що ви бачите знаменитість або модель з брудним волоссям на фото або в реальному житті, ви дізнаєтеся, що відбувається. Імовірно, дівчина влаштовує корисні процедури для волосся на ходу.

Перегляди

Моя подяка мені, що вона спробувала її пару разів. Вона говорить, що цей метод дійсно допомагає, але вона зробила його тільки під час відпочинку на морі. Уранці вона наноситься маслом і ходила на пляж, покриваючи себе ручним хустом, а ввечері змивається, в результаті - її волосся м'яке і пухнастий. Крім того, масло чудово захищає від солоної морської води.

р.

Однак слід пам'ятати, що не всі композиції можна наносити на волосся довго. Ось інструкція, в якій все чітко і чітко описано. Ви також повинні вибрати маску, яка підходить для вашого типу волосся. В іншому випадку ви отримаєте занадто жирне волосся або, навіть гірше, погіршення здоров'я волосся.



До речі, деякі моделі повністю вирішили відмовитися від фенів і прасок. Один такий революційний був Россі Мисливець-Білі. Вона каже, що вона не зносила фен, тому що вона хоче виглядати красиво навіть у вихідні. Знаменитість просто робить пучок мокрого волосся перед сном. А вранці вона має природну укладку з маленькими локами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вдома фотографувала любов до @allure

Пост поділений Rosie HW (@rosiehw) 14 травня 2020 в 4:47pm PDT



Не кожен готовий до цього типу волосся. Крім того, деякі дівчата не підходять для цього способу через різні типи волосся. Однак затримка або зменшення використання засобів для укладання волосся буде дуже чутливим рішенням. Також Рузі радять замінити звичайну бавовняну постільну білизну шовком, з якого волосся розбиває менше і втрачає свій блиск.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное