Чи потрібно переїхати з чоловіка, який керує матір’ю?

Ви ніколи не знаєте, де ви зустрінете свою другу половину. Знайомства цікавий чоловік може стати в будь-якому місці: в кафе, на вулиці, на вечірці з друзями. Неважливо, як приємно спілкуватися з чоловіком, не завжди гарантує, що людина в сімейному житті залишиться в очах жінки, як привабливо, як на першій зустрічі.

Сьогодні ми розповімо історію нашого читача, який вчасно зрозумів, що він не міг жити з людиною під одним дахом. Починався так добре.



Чоловік в родинному житті «Ми зустрілися на вечірці з днем народження друга». Ми зустрілися і спілкувалися з друзями. Молода людина здавалося мені цікавим і життєздатним співрозмовником, і я обожню чоловіка з гарним почуттям гумору. Коли всі почали диспергувати, Влад попросив на номер телефону, і я щасливо продиктував його.



Я шукав його виклику. Кілька днів пропущено і довгоочікуваний дзвінок. Ми погодилися зустрітися з кафе. Коли я приїхав, я побачила Влада стояча голкою і прекрасним букетом квітів. романтичний обід, плавно перетворений на вечерю, а потім прогулянку в парку. Я був божевільний про нього, і він був



З цього дня в наш безперервний зв'язок почався. Влад дав квіти і подарунки, я не міг говорити з ним. Ми відчували, що ми вирішили переїхати через два місяці. З Я жив у своїй квартирі, і я живу з матір'ю в той час, мій коханець запропонував переїхати в квартиру. Я запакував всі необхідні речі і кинувся до нього на крилах любові.



У мене була невелика однокімнатна квартира, і я прославлюся в розумі, що там не буде ніде жити і думати про себе. Я люблю говорити, але іноді мені потрібна тиша. Навколо потрібно розбити навпіл. Я переїхала в суботу, думаю, що я можу спати в новому місці до роботи в неділю.



«Увімкніть свій телефон вранці, і якось змусити мене». «Це моя мама». Я був сонний, я не знаю, чия мама була кликати. "Хі, ти все ще гасиш?" Настав час, щоб зробити сніданок Влада, я торкався і вішати телефон.



Я шукав на Владі, і він сказав там, як нічого не сталося. Я не плутав, Я написав список до нього, щоб Влад купив крупи в магазині. Тим не менш, я стрибав з кулею і запакував всі мої речі в сумці, званий таксі і відкинув. Вдома я копав в ковдру і вирішив не руйнувати мій день.

р.

Влад назвав мене кілька разів, але я не відповів. Через кілька днів він припинив виклик і писати. Ми постаралися переконувати мене довго, кажуть, що він був привезений і з квартирою. Але я впевнений, що ви не можете переробити дорослого. Він завжди послухає матері. І якщо наше життя спільно почалося так безглуздо, що ми очікуємо в майбутньому?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное