Історія обману матері-в-прави, які припинилися в нічого

Перша любов жінки завжди залишає позначку на серці, навіть якщо відносини з коханою людиною не тривало. Іноді люди не виходять самостійно. Це сталося з нашим читачем, який мав бути частиною з коханою людиною. Часті історії з життя здаються непримітними і досить схильними бути сюжетом сучасної драми.

522558

Антон піднявся в інтелектуальній родині. Його батько був професором університету, його матір був доктором. У своєму єдиному сині батьки не хотіли душу, присвячуючи вільний час до його виховання.

Антон вирушив до всіх сортів клубів, радував батькам з хорошими позначками в школі. Єдиним недоліком хлопчика став його дружба з Веронікою. Дівчина з дисфункційної сім'ї: її матір незбиране, і батько її працівник в заводі, який не дозволяв пляшку з рук всі вихідні.



Ця дівчина є мене і Антон був мій єдиний друг. Ми провели нашу дитинку разом, він захистив мене від усіх, допомагав мені зробити свою домашню роботу. Антошка і я був незбираний. На 15 років я залишила сиріт, звичайно, я відправлявся в дитячий будинок, і ми не змогли спілкуватися з Антоном. Він, звичайно, виявився через клас, де я був. Він не отримав відповіді, тому він скоро спробував звернутися до мене.



Ми зустрілися з ним на вступних іспитах. Антон вирощував дрібний джентльмен з хорошими манерами, і я також ставив передп'яттям. Ми знову почали говорити. Я не помітив, як дружба перетворилася на щось інше. Ми пішли в коледж разом і почали спілкуватися ще більше. Я показав Антонові, що він зберіг свої листи і завжди відповів йому. У домашніх умовах він дізнався, що мої батьки поховали свої листи від нього. й



Відмовлялися батьки Антона. Вони навіть підібрали його до матчу зі свого кола. Тільки Антон сказав їм, що він буде здивувати мене після оновлення. Не дивлячись на те, що батькам не було, Антон і я почав жити разом. Після декількох місяців щасливого життя я дізнався, що я чекав дитину з ним. Звісно, я сказав йому прямо.

А потім мама продемонструвала на нашому дверцятому Я вивів конверт грошей і помітив мене, щоб вийти з їх життя один раз і назавжди. Я не сказав нікому, я просто ігнорував цей візит.

р.

Після народження дитини батьки мого чоловіка відвідали нас в скромній квартирі. Так, немає місця, але не в метрах тому, що щастя. І сказав Антон, що сина його не схожий. Через кілька тижнів вона подала йому іспит з доказами, що дитина не була його. Антон вважає його. Він запакував свої речі і залишив мене.



Він був єдиним людиною, і звичайно його сином. Спочатку я спробував переконувати його, я сказав, що це помилка. Але не вірив мене. Я продаю свою квартиру і переїхала в інше місто, бо я хотів почати нове життя з сином.



Після того, як я зустрілася з Антоном на конференції. Він став медіокремовим лікарем, одруженим леді, яка була схвалена батьками. Я навчався як військовий лікар, мій син був піднятий самостійно. Через десять років я змогла довірити іншому чоловіка. Мій чоловік і три дітей тепер живуть у великій сім'ї. Не показувати, що одна дитина не її. Мій поточний чоловік любить всіх дітей однаково.

359568р.

Я зрозумів, що ніхто не любив чоловіка, неможливо боротися з батьками все життя. Це тільки дуже сумний, що люди в двадцятому столітті все ще кріпляться до соціального статусу і не можуть бачити дійсно важливі функції у людей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное