Чому пластикові кути та інші пластикові елементи інтер'єру безперечно застарілі

Коли потрібно влаштувати ремонтні роботи з майстером, важливо враховувати все. навіть найменші нюансий Непросто. Майстер знає, що це правильно, і клієнт знає, наскільки красиво він буде. Але є випадки, коли майстри приходять до мертвого кінця через те, що вони ніколи не зіткнулися з такими справами. Ми будемо говорити про одну з цих ситуацій сьогодні. Сучасний ремонт ванної кімнати для наших читачів був реальний тест.й Незважаючи на те, що вона не ремонтула себе, але за допомогою професіонала.



Сучасні санвузли почали з того, що майстер сказав, що він може тільки покласти пластикові люки на ванній. Так мій красивий санвузол буде мати два неглибокі пластикові плями. Щоб покласти невидимі люки, а потім зіткнутися з мозаїками, він відмовився. Коли я запитав його, він сказав, що він не бачив його до.

Р

Виявилося, що ремонтник завжди кладе люка посередині коробки. Естетика не головне тут, головне - мати доступ до труб. І це набагато простіше робити. Я не поставився з такою заявою. Очікувана мозаїка зіпсована дешевою лючкою? Ні!

р.

Виготовляємо майстер-клас на ходу. Він переглядав всі види навчальних відео на YouTube і отримав на роботу. Поки він зробив все, я не знайшов місця для себе. Я оплачується заздалегідь. В кінці все вийшло розкішно. Не дивлячись на те, що майстер працював вперше за новою схемою, він зумів врізноманітнити капелюсту.



На наступний тиждень майстер практично зробив його знову. «Я охоплюю стикування між ванною кімнатою і стіною з пластиковим кутом протягом багатьох років» так що? Ви можете зробити без пластику. І я наполягав знову. Я впевнений, що в XXI столітті можна обійтися без пластикових куточків, люків і бродів. Це не тільки потворна, але і непрактична. й



Хоча пластмасові вироби не поважають, їх присутність виправдана в деяких випадках. Наприклад, якщо необхідно замаскувати зазори на підлозі або в суглобах перед приходом гостей. А потім замовляємо якісні деталі і красиво завершуємо ремонт.



Неймовірний зовнішній вигляд пластикових куточків або дощок, Коли були зроблені серйозні помилки ремонтуй Так вони досить добре для диску. Іноді, крім пластикового декору, нічого не допоможе, і не доцільно ремонтувати його знову.

р.

Чи можна робити без пластику під час ремонту? Не кожен може дозволити собі більш дорогі варіанти. Дуже часто з'являються до обмеженого бюджету.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное