Чому чоловік в державних претензіях бути хорошим, і в домашніх слізах і мечеті

Життя ускладнений і ви ніколи не знаєте, де ви раптом струнете. Але все гірше, коли виникають ці поїздки в сім'ї. Далі буквально. сексуальні матусі ребел. І навпаки. Звісно, ми маємо одне просте питання для цього, але спочатку нам необхідно передати інтенсивність пристрасті. Це те, що "збірник la vi" є!



Редакція "Сайт" Я отримав дуже приголомшливий лист. Здавалося б, що жінка, яка написав її вже десь на краю. Ми відправляємо свою відповідь на тривалий час, але ми вирішили поділитися цими емоціями. Я дивлюся, якщо ви прийшли до того ж питання, як ми.

Мій чоловік і у мене є страшні стосунки. У будні дні вона все ще переїхала в будь-яку точку, але в вихідні дні, коли як вдома, це просто пекло речі! Я хочу, щоб піти прямо в інший світ. Відповідає у виді. Я не можу залишити його на гроші. Моя дочка двадцять років і мої батьки старі. Закрите коло.



Восьмий рік тому лікарі ледь вдалося зберегти її. І це, дозвольте мені сказати, чоловік отримав подруга через місяць! За весь рік він пішов, що він був його підлеглим, він був записаний на телефон під чоловічою назвою. Чи може бути лідером? Я не можу пам'ятати, коли я був в ліжку. Maybe 4 роки тому. Що я відчуваю, коли я бачу його.

Я кинувся в нього з моїми кулаками, іноді і збити його, і він тільки каже мені, що це мій злом. Ці роки життя – повна катастрофа. Він п'є і хропить себе безтурботним, і я торкаюся годинами. Я хочу зробити щось, але моя рука не піде. Я хотів піти в психолог, але я соромлюся говорити про це.



І мій дочка шкода, тому що вона переглядає все це. І це ніколи не йде. Іноді зникають кілька днів, повернулися, скандал, побили посуд, хочу викинути його з вікна, сльози! На людей шовк, навіть під язиком як цукор. Ісус, коли це кінець гонни? Відбувся три роки життя, Пошкоджені гроші!

Поза «69»

Не хочу, щоб зрозуміти, як це все почалося. Чи можу я? Ви читаєте лист, як це і попросіть собі лише одне питання, "Чому це все?" Що таке життя? Немає в одній смізі. взяти перший крок І кладуть жирову точку.

Здається, що ніхто не хоче взяти відповідальність за розбиття, хоча це вже сталося. Замість хвилювання про свою дочку, вони накопичують стрес у неї. Жінка, яка написав лист, буквально приніс себе до ручки - вісім років постійного досвіду може розбити всіх.



З радикальних заходів ми рекомендуємо спочатку допомогти моїй дочці переїхати кудись. Двадцять років, цілком в змозі впоратися з можливими викликами самостійно. Не потрібно перетягнути її в нескінченний скандал. Другий крок, щоб боротися з власним життям. Ми розуміємо з листа, що виникає тільки біль і страждання. Чи варто це гроші?

Життя є одним, завжди є вибір. Чому викривайте себе живим і призводять до безкінечної агресії? На жаль, ми не можемо зробити рекомендації, це слід зробити психологом. Вибираючи те, що робити з життям, жінка повинна робити це сама. У таких питаннях важко показати початкову точку, все повинно рухатися по всьому світу.



Ми щиро сподіваємося, що такі ситуації є лише винятком правила. Може кожен жити щасливо і мирно! Не варто знецінювати себе, але Гроші завжди заслуговують.й Будь ласка, напишіть, що ваші дії були в такому випадку і ви коли-небудь відчували такі граничні почуття?

Поза «Ложки» Нехай вони виконують тільки в комедійних виробництвах, а в все інше має бути парність, повага і, звичайно, любов. Побачити нашу наступну статтю про те, що молитва читати так, що людина любить тебе ще більше. Дякую за перебування з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное