Чому діти не забирають гостро витриману матір

Я завжди захоплю тебе. життя селай Місцеві мешканці дають всю свою міцність на роботу і економіку. Це не заважає їм любити те, що вони роблять і чим їх оточує. Що таке значення їх кріплення до дому!



У селищі є магія. Чи може бути кілька поколінь людей, які заповнили його спогадами. Але, рано чи пізно, кожен будинок зламаний. А що якщо немає грошей на капітальний ремонт або новий житло? Чи можу я допомогти?

Ніна Іванівна написав лист до редакції, який запитує на допомогу. Стара жінка не знає, що робити, тому що життя в сільській місцевості стає важче і важче щороку. І її діти назавжди позбавили свою надію на щасливий вік. Давайте дізнаємось, що сталося.

Я народилася в с. і жив там все життя. У нашому маленькому будинку на околиці села жили і батьки, і дідусь, і навіть великі Коли ви входите в неї, ви відчуваєте особливу атмосферу і енергію.



Я приніс мій fiancé тут, коли я був молодий. Моя дочка теж виросла. Важко уявити, скільки цього будинку збереглася. Його життя був досить загартований: він сіла, з'явився цвіль, а десь походив підгортання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Ми ніколи не мали грошей на ремонт нашої родини. Ми намагалися вирішити невеликі проблеми, як вони прийшли. Тепер я розумію, що мій затишний маленький гнізд просто впав в розпад. Але я не маю ніде йти...



Одного разу я зустрів старий друг, який живе в іншій частині села. Тамара глянла з щастям: «Слім, ви знаєте, мій син придбав мене новий будинок». Він каже, що він хоче жити близько до нього і бути там для нього. У цей момент я міг ледь зупинити крісель. Я хочу, щоб я був в місці Тамара ... Але я знаю, що моя дочка не має нічого грошей. Я можу тільки мріяти.

Упродовж декількох днів після цієї зустрічі, моя дочка знала мене. Вона сказала, що вона мала сюрприз для мене. Займав авто на нову 3-кімнатну квартиру. Подумайте про це! Я не міг вірити очі. Я радий, що моя дочка і син-в-права візьмуть мене додому і все буде добре.



Квартира була свіжо відремонтована, все так чисто і добре підтримується. Просто небо! Я негайно попросила дочку, «Юлечко, будь ласка, покажіть мені мій номер». Але мій запит, здається, викласти її в ступзор. «Мом, ми приїхали сюди, щоб показати свою квартиру. У нас є кредит і тепер буде жити тут. Я бачу, я не хочу, щоб ви думаєте, що ми приймаємо вас додому. й

А потім вона сказала, що для нас не достатньо місця. Після того, як дитина народиться, і в рік вони хочуть мати ще одну дитину. Який сюрприз! Я думаю, що це мій недолік. Вона побудувала замки в її голові, снижена стара жінка! Діти не піклуються про мене, вони живуть своїм життям.



Я був хворий на сльози. Я знаю, що ніхто нічого не кине. Я пішов з дітьми про призначення з лікарем і зліва. Я взяв останні автобусні будинки. А потім за кілька днів я не знайшов місця. Я був сподіватися, що Юлія зателефонувала мені і зателефонувала мені. Що таке фольга я ...

Звісно, ніхто не назвав мене. Я сидю вікна, поруч з старим котом Тимка. І так само лоне в серці: ніхто не потребує мене і кота, ми не чекаємо в будь-яку точку. І я не можу відлякати Julka для чогось: дівчина будує своє життя. Але що я повинен робити?

Діти дорослі не завжди готові допомогти батькам старшого віку. Хтось просто не має можливості зробити це, і хтось ігнорує родичів свідомо. На жаль, ми можемо лише спиратися на свою силу.



Я не збираюся засуджувати дії Юлії, бо це важливо для її створення. Найбільш комфортні умови для майбутніх дітейй Однак мені здається, що вона і її чоловік може знайти рішення для моєї проблеми матері. Наприклад, продаємо старий будинок в с., щоб купити невеликий, навіть найпростіший в місті. Що ви думаєте?

Написати відгук про те, що ви думаєте про це і які поради вам дадуть Ніна Іванівна. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное