Рухомий спосіб очищення віконних рам і розсувних дверних систем від бруду, який накопичився на зиму

З приходом весни ви хочете провести повне оновлення в усіх сферах життя. Особисто, одна з основних позицій на моїй довідці є загальним очищенням. В будинку все вимити. Я використовував для очищення вікон і особливо віконних каркасів. Але мій тяг закінчився, коли мій мама показав мене, вікна миття Немає проблеми. Я поспішаю поділитися з вами ефективний лайфхак!



Віконні рамки є справжнім пилозбірником, який накопичує величезну кількість бруду під час зими. І все буде добре, але місце не найзручніше і важкодоступно. Так само можна сказати для розсувної дверної системи. Як очистити все це?

Насправді рішення проблеми є елементарним. Я впевнений, що у вас є все необхідне для дому. І якщо ні, ви можете легко придбати всі компоненти в звичайному продуктовому магазині. І для брелоків у порівнянні з дорогою побутовою хімією. Один плюс!



Щоб очистити всі важкодоступні місця, потрібно використовувати засіб, який легко розчинить всі забруднення. Але не псує саму поверхню віконних рам або розсувних дверей. Це чудова робота. соду в тандемі з перекисом воднюй

Я не втомився співати оди до цих чудових продуктів, оскільки вони дійсно окупаються. І найголовніше, це не тільки простий, але і швидкий. Заливаємо брудну поверхню тонким шаром соди. Потім заливаємо порошок перекисом так, щоб результат руїл. Подаруйте суміш приблизно 5 хвилин, а потім просто протріть всі бруд серветкою або бавовняною тканиною. Войла!



Якщо, з якоїсь причини будинок не переокислений, Його можна замінити столовим оцтом.й Метод працює точно так само. Однак після зняття бруду краще залити трохи звичайної води в каркас і знову протерти. Іноді бруду застрягає в кути. Ви можете легко видалити його з старою зубною щіткою.

Я знаю, що є домогосподарки, які вакуумують всі важкодоступні місця перед пранням. Таким чином, вони ковтають весь пил, і він залишається видалити залишилися бруду в будь-який зручний спосіб.

Наприклад, крім соди і перекису можна використовувати вода-аміакй Для 1 склянки води потрібно 1 ст.л. Цей метод допоможе не тільки позбутися від забруднень, але і відбілити поверхню, якщо він віддає від віку.



Нормальні побутові хімічні речовини також підходять: посудомийна машина або м'який гель для чищення. Хоча вони роблять велику роботу, я не дуже люблю миючі кадри з ними. Просто цей метод займає більше часу, тому що він не буде працювати відразу, щоб видалити засіб, і ви повинні мити все принаймні один раз.

Сучасні домогосподарки використовуються для миття вікон спеціальними засобами. Однак не всім подобається використовувати побутову хімію. Дуже дякую!



Вам буде потрібно лише 3 компоненти: вода, гліцерол і аміаніяй Змішайте 30 мл води, 10 ч.л. гліцеролу і пару крапель аміаку. Далі змочуємо отриману суміш з паперовим рушником або м'якою тканиною, а потім протріть скло з ним.

У складі цього народного засобу є гліцерин. Необхідно, щоб на скло утворюється найтонша плівка. вона. захист поверхні скла від зайвого пилуВізуально, вікна будуть виглядати набагато краще.

Я впевнений, що ці поради будуть корисні і вам не доведеться думати більше. вікна миттяй Хоча це не дуже приємна активність, варто робити з часу. Після того, як пил, який накопичується в віконних рамках протягом довгої зими, потрапляє в наші квартири і забруднює вже важке повітря.



До речі, ви знали, що Windows краще мити в похмуру погоду? Коли сонячні промені вражають поверхню скла, напевно залишають розлучення з вироби. Миття вікон на хороший день вважається поганим оменем. Це означає, що дощ з сильними вітрами. Ви вважаєте, що?

Як вибрати для миття вікон і як часто це зробити? Це буде чудово, якщо ви поділилися вашими порадами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное