Робота з дріжджами відповідно до правил випікання дріжджів

У карантині я мав багато часу, щоб переїжджати в нові кулінарні навички. І без зцілення я вибрав солодку пасту. Я думаю, що, як важливо, щоб зрозуміти, Як використовувати дріжджі Право? Звісно не. Тому м'який повітряний плетений не вийшов для мене з першого разу.



Я отримав ідеальний результат. Для цього потрібно. 5 маленьких хитрощівй Вони допомогли мені зрозуміти, як використовувати дріжджі і що не робити. Я хочу поділитися своїми відкриттями!

Будь-яка господиня знає, що тісто на дріжджах працюватиме, якщо приміщення тепло. Однак не всі знають, що результат може бути покращений температурай Іншими словами, якщо ви хочете швидко зробити тісто, температура всіх інгредієнтів повинна бути близько 32 градусів. Це ідеальний індикатор для тесту.



До речі, ця температура навіть може бути на посуді, в якому ви будете перемішати тісто. Наприклад, скляна чаша може просто мити в гарячій воді. Але не перестаратися, бо занадто висока температура, навпаки, зіпсує весь результат. Для того щоб не пропустити продукти, використовуйте їх. термометр кухній

Немає поломок Для того, щоб гарне тісто якісно піднімати, його необхідно покласти в безплатной Якщо ви не знайдете, що на кухні, використовуйте духовку. Він ідеально підходить для цього. Крім того, можна значно прискорити процес. Для цього ввімкніть лампу світла в духовці (якщо будь-який), то загальна температура всередині підніме близько 30 градусів.



Досвідчені господині знають, що приготувати солодке дріжджове тісто потрібно вершкове масло. Але можна додати його в тісто в різні часи. Найкраще робити це, коли клейковина утворюється в тесті - зв'язування клейковини. В іншому випадку такий тест займе набагато довше.



Чим більше дріжджів ви використовуєте, тим швидше тісто буде підніматися. Відповідно, чим менший продукт, тим довше вам доведеться чекати. Завдяки цим знанням ви можете легко визначити швидкість приготування випічки, рецепт якого ви знайшли.



Однак швидкість впливає на смак випічки. Наприклад, якщо використовувати менше дріжджів і холодного бродіння, тісто буде набагато краще. Крім того, ви не відчуєте будь-який смак дріжджів у всіх готових делікатесах.

Сухі дріжджі радять використовувати відразу після відкриття пакету. Якщо ви залишаєте товар безпосередньо у відкритій упаковці, це просто зіпсує. Найкраще залити дріжджі в герметичну баночку або ємність і видалити її в холодильник. Там продукт не втратить свої якості і прослужить довше.



Ці прості трюки допоможуть вам. дровай Ми сподіваємося, що наша стаття була корисною для вас, і на цьому зв'язку ви дізнаєтеся, як підготувати найкраще тісто для будь-якої випічки. Бон привіт!

І якщо у вас є свої власні життєві хакі для використання живих або сухих дріжджів, обов'язково поділитися ними в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное