Історія зустрічі з дитинства, раптово

На жаль, ніхто не знає, Як знайти справжню любовй Ми просто шукаємо наш супутник серед багатьох варіантів. Щось здається, що він є ідеальною людиною, з якою ви хочете провести своє життя! І що виходить, щоб бути помилкою.



Або, навпаки, один, з ким я відомий з школи і хто, більш як брат, виходить дуже чуттєвий людина і надійне доповнення. І тепер ви закривите очі в минуле, щоб дізнатися цю людину з абсолютно різних, ніжних сторін.

Весняне сонце жито, як при збереженні тепла, підсвічується тільки початок дня. Моя дочка Алла, і я ходила в нашому місті в пошуках маленької кафе, щоб пити коктейльне шаке і їсти круасан. Починався дощ трохи.



Я починав закінчити читання цікавою книгою про красиву покоївку. УкраїнськийЯ ще вірю в казки. Автор фантастично описав кожен волосяний кучерявий на голову, кожен склад її плаття, колір її очей і навіть теплий, що від неї посміхається.

До опису лицаря, він підійшов набагато більш лаконічно: «Зробляв шолом і відійшов від відкритого.» Дівчина побачила тільки зовнішній вигляд двох красивих очей, сповнених любові. Це його. І дійсно, чому описати чоловіка в любовному серці? Ідеальна жінка є, що кожна жінка має свій власний. Наприклад, я б не закохався в любов зі стереотипним «пампінгом» з величезним волоссям. Дайте мені тонкі і тонкі.

03039, Україна

І хто, навпаки, хоче, щоб їх супутник був канонічний ручний чоловік з журналу «Маім» з найсучаснішою стрижкою, глибокими блакитними очима і відбіленням зубів, ніж будь-які шпони. Так, включені кубики преси. Як різні ми після всіх ...

Тим не менш, дощ не був пологий і на погано покладених тротуарних плитах почали з'являтися перші пудри. Про свій бізнес дізналися про сірі, ідентичні парасольки. Добре, чому не зробити різні, барвисті, парасолька? Щоб подивитися на величезні потоки людей, що посміхаються до роботи, не вдалося розслабити посмішки? Тексти пісень, а це означає: Тоді кожен настрій буде тільки поліпшити, і життя стане трохи простіше.



Яся. Ми не бачили один одного, так як вона була одружена. Її чоловік – великий хлопець, наполегливий працівник і душа компанії. Як мінімум ззовні. По суті, на жаль, він виявився дещо різною особою: постійна критика, не довіра і шиття на юній жінці, яка буде приводити всіх божевільних.

Я прогулявся чоловіком, подивився на підлогу, але з часу сновидінняй У той час ми не побачили її, вона стала візуально старшим і своєрідним шаббі. А тепер очі заповнили тихою радістю.



Я дивився на чоловіка і не бачив знайомого вуса, ні чорного, як пітчине волосся. Поруч з нею був незнайомець до мене, в звичайних синьох джинси і широка не в розмірах і погоді сорочки. Він дивився вперед і сказав щось постійно. На своїх губах відіграли ту ж мрійну посмішку, що йшли один раз на Ясі.

До того, як вона зникла, мій друг дивився навколо і побачила мене і дочка. Її обличчя якось відразу втратив залишки кольорів, і її очі, здавалося б, розширити з лямкою. Нещаслива посмішка втомленої людини. Пара потім зникне з вигляду.



Через 15 хвилин, будь ласка, попросіть напої і я замовив каву. Приємно сидіти під величезною парасолькою, навіть з рекламодавцем на якийсь популярний напій, і подивіться на мальовничі люди, на яких вода подає з неба. Це дивнийй

Я прийшов раптово і практично з ніде. Вона просто сіла з нами і сказала hello. Дуже добре, що дочка застрягла ніс у телефоні і не відреагувала, не хочу її бачити, хто тітка Ярослава, який нещодавно виглядав 5 років молодше, ніж її матір.

48768237

«Воман, шановний, привіт. Як ви? І ми зловили в дощ, океї, але свіжість, ви знаєте, так особливо. Я дрібний. Сортування. Це мій друг, старий чоловік. Я думаю, що я люблю його.й Андрій, пам'ятаю, навчаюся з ним, він зібрав свій рюкзак і шоколад. Ви не вірите.

Що далі? Я не знаю, але як це, я просто не можу фізично взяти його. Але не скажеш нікому, будь ласка, не ім'я будь-кого. Я приховує його, він приховує мене, принаймні не до джинсу, Ясочка, принаймні, не страшно, принаймні жити щасливо трохи, до літа до останнього. Ми побачимо. Я вірю в добре.



І пішов вона. Я просто сидів там і засвоюв все вона сказала. Це сумно, що така доля виявилася. Невинний лицар не був таким лицарем і не так благородним. Але той, хто не хоче виглядати в минулому, тепер став чоловіком. з ким І ти хочеш зануритися.

Життя дивовижна. Я зітхнувся незадоволений пошуком щось невидиме (це важко відмовитися від шкідливих звичок диму) і повільно виріс з мого крісла. Дочка, побачивши, що прийшов час, щоб упакувати, відключивши телефон з печаткою. Я залишила гроші на ласощі, ми подивимося один на одного і виходимо з кафе. Дощ був над і день обіцяє бути хорошим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное