Історія матері, яка приймала колишнього сина-в-права під крилом

Ранні шлюбиДиворце є загальним явищем в сучасному світі. Є багато причин цього. Наприклад, молодят не згодні на персонажах і зрозуміли, що вони поспішають. Іноді виникає неприємність, де ви не очікуєте.



Історія, яку ми будемо розповідати, що ви прийшли до нашого читача. Коли ми чули все по-перше. Хтось зателефонує. трагедіяХтось є неруйнівним уроком. Але ми сподіваємось, що ця історія оновлюється у вашому серці.

Ранні шлюби: Я одружився 18 років. Я думав, що це любов до життя. Але моя мама була спочатку проти шлюбу. Вона сказала мені, щоб чекати, отримати освіту і отримати роботу. Може бути мама просто не хочу мені слідувати за ногами?

Вона була ранньою птахом, вона подарувала мені, коли вона була 17. Моя батько не здивує маму, і коли я був 1,5 роки, батько пішов на роботу і зникнув. Моя мама підняла мене поодинці, пощастила, що мої бабусі були на пікап. Але, звичайно, було дуже важко. Я думаю, що мій мама часто шкодував, що дитина так рано і похилого віку.



Коли я запровадив свою матір до Сергія, вона не любила його відразу. По-перше, вона плуталася з різницею віку, я був 7 років молодшим, ніж йому. По-друге, Сергій розлучився. Він не мав власної квартири або хорошої зарплати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Але я не слухав маму і пішов жити в орендованої квартири з Сергієм. Через кілька місяців ми підписані. Через рік я вагітна. Коли мама дізналася про це, вона почала наполягати на аборті. «У вас немає житла, ні стабільний дохід. І я не можу допомогти вам в будь-якому випадку. Займіть час, отримайте освіту і отримайте роботу. І є вже діти, мати наполягати.

Проблема Сергія не була порушена, вона дійсно бажала дітей і звикла до поваги життя. Але я почав сумніватися і вирішив мати аборт. Після операції мені довелося зупинитися в лікарні. Сергій так сердився, що він не прийшов до мене. І коли я отримав додому, я дізнався чоловіка для розлучення. У страшному стані я повернувся жити з матір'ю.



Неважливо, як я спробував, Сєрозха не хочу пробачити мене. Моя мама попросила мене змінити навколишнє середовище і рухатися. Ми проживали в сусідньому місті. З радістю погодився взяти мене і допомогти мені знайти роботу. Ні. За кілька місяців, як секретар, я зможу орендувати невелику квартиру. Через рік я зустрілася з Міша і одружився з ним.

Я дуже важко відвідував свою маму. Але моя мама, навпаки, дуже часто приїжджала до нас. Моя мати дуже сподобалося ведмедя. І це не дивно, бо він добре заробив, ми проживали в своїй квартирі, і він дуже любив мене. Ми не можемо мати дітей. Я не хочу сказати чоловіка про аборт.

Мій чоловік і я вирішив відвідати мій мама. Ми пішли без попередження і хотіли зробити сюрприз. І був успішним, не для моєї матері, але для мене і Мішка. Коли двері квартири, де я виросла, я майже не знаходився.



На дверцятах був мій екс-смуг, одягнений внутрішньо. Як виявилося, коли я пішов жити з моїм тітом, мій мати і Сергій разом! Ми живемо в нашому будинку. Ось чому моя мама прийшла до нас так часто. Не хочу, щоб зробити це.

Звісно я був шокований. Миша не знає, як поводитися. Що робити? Ми вирішили дочекатися нашої матері поза. Коли вона прийшла, я заповнила її питаннями. Я намагався розібратися, що сталося. Але моя мама незрівняна: Олеся, розумію, я нарешті знайшов справжню любов. Сергій знайшов велику роботу, повагу і любить мене. Якщо вам не сподобалося, ви не повинні повернутися назад.



й Безкоштовно Я ніколи не думав, що мій мама буде робити це. Але іноді життя непередбачувана. З тих пір я не був до дому батьків. ?

Ми можемо самі покласти в місце основного персонажа. Але дозвольте нам набрати кілька висновків. По-перше, ті, хто вирішує про ранні шлюби, не завжди підіймають її свідомо. В принципі люди прагнуть зробити помилки. І якщо вони мають невеликий досвід життя, то ще більше.



По-друге, молодша людина, більший вплив на його батьків може мати. Звичайно, це індивідуально. Але це часто буває. І це підтверджується справою з історії. Вона не мала аборту, якщо не за пораду матері. І тепер абсолютно ніхто не може гарантувати, що головний герой зможе мати дитину.

Чому ви думаєте? ранній шлюб кінець розлучення? Цікаво обговорити цю тему в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное