Що говорити про нерозчинні родичі з села, якщо у вас немає сил для отримання гостей

Ведення хороших відносин з близькими Однак часто не всі здатні жити в душі. І ще більше дивних, коли непристойна, а іноді незнайома дивний Вони вирішили відвідати вас. Звичайно, без попередження.

Сьогодні видання. "Сайт" Подумайте про те, що робити з людьми, які хочуть відвідати. Але ви не знаєте їх, ви не хочете знайомитися, і ви не хочете перетворитися в метушливий і гостинний господар. Не дайте мені?

р.

Після того, як я підійшов до клієнта Івану і розповів про серйозні проблеми. Його квартира стала безкоштовним хостелом для багатьох родичів. Він не хоче. Але не знаю, як вирішити проблему, говорить психолог Анна Погребняк.



«Від часу до часу родичі Івана з'явилися з Дека в різних частинах країни, які впевнено пішли відвідати його. Він не може відмовитися і завжди намагався зробити все, щоб зробити наступний гість комфортним.

З дитинства Іван був сором'язливим і самотнім. Я хотів би мати друзів і намагався любити всіх. Він покарав всіх, накладав себе, спробував заробити на користь. Які особисті кордони не знали. І ті, що навколо нього нешвидко використовуються.



Коли його гнізда і півсестри і брати вперше прийшли жити з ним, людина підказав, що нормально перебування на день або два, але не жити протягом місяця. Він швидко розповів про те, що стоїть в будинку. й

Відносно і відчуття провини «Батьківщина почала ставити тиск на Івана, відлякувати його за калідарність і жито». Вони сказали, що він був «глибоким» і «інсолентом». Ще б спійти на них і відрізати їх з дому, але для нашого героя це був удар. Він був похилий, що люди близько до нього припинили любити його.

Його родичі були тільки щасливими з його досвідом. Вони тримають штовхання, будучи іржі, маніпулювання. Хтось пішов, інші прийшли. Вони не турбували. Іван хотів змінити все і просить допомогти.



Він жив окремо, працював важко, але думав про початок сім'ї. Але як можна принести даму сердечку тут, якщо його будинок не на всіх своїх очах? Не любив своїх рідних і не любив їх. Вони завжди здавалося йому бути непристойними і неприємними людьми.

У той же час він не може позбутися від обсесії: це ваші родичі, ви не можете зробити це до них, ви повинні любити їх.



Починаємо справу з цим неординарним «добрим». Концепція, яка знищила більше одного життя. Виявилося, що проблема не була в сім'ї, але в самому Івана. Його самооцінка, переконання і погляди були абодом своїх проблем. Ми вирішили його і проблема зникне. І з нею зникли неспроможні родичі. Іван просто розповів їм все, що він думав про них і впевнено вказував двері. Я недавно чув, що він був одружений, сказав експерт.



Звичайно. кварельНеважливо, як далеко вони, це не приємно. Але що робити, якщо на вас приходять незнайомі люди, створять незручності і вимагають чогось іншого.

Це одне, щоб обговорити його заздалегідь, і ви дійсно щасливі бачити цих людей. І не існує способу потрапити в будь-яку хвіртку, якщо хтось вирішує приїхати без попередження. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное