Яка молитва допомагає будувати стосунки між дружинами

Коли виникають суперечки між подружжям, а шлюбні перерви на шахах, єдине право рішення – звернутися до Господа через молитву. Молитва за шлюб не повинна зберігатися в пам'яті, але над усім, хто шукає Боже благословення.



Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться п'ять молитв, які не тільки допоможуть зберегти любов після весілля, але і знайти підходящого партнера для всіх незаміжних дівчат.

Ми сподіваємося, що вам потрібно, щоб дізнатися більше про те, що вам потрібно.

Молитва Майдану для шлюбу

Господи, заповнювати серце і душу з Його любов'ю. Збережіть мене як з гордості, так і з гіркого гордості. Подаруйте мені, Святому батькові, нехай моя праця. Зробіть мій розум грішних думок і покажіть правий спосіб, що ви можете піти в ньому на крок з вашим сином землі, не як сестра, але як ваша вірна і слухняна дружина. Амен.

Молитва за захист правників

«Захист святих і немерцензійних, космо-дам’янів, занурю твоїх дива!» Чи не завадить молитву за всі дні і години тих, хто гріх, але дайте прощення і благословення. Господи, щоб перетворити ваш божественний погляд на своїх слухняних рабів, що ви можете додати ваші великі і насичені милосердя, для вас отримали від Бога і нашого Спасителя Ісуса Христа невичерпна грація загоєння, заради віри, вільного загоєння і мудрості вашої смерті. Амен.

Молитва за Спаси

«Особливості небесного, дякуємо Вам за Ваш подарунок, який ви надали мені чоловіка». Познайомитися з дружиною, щоб прийняти її надані. Відкривай очі, Господь, і допомогти мені бачити його, як ви бачите його. Заповнювати своє серце любов'ю і благословити наш будинок з божественною силою. Амен.

Порада і любов між чоловіком і дружиною

«Я зателефоную вам, confidant Christ, John Theologian!» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми можемо допомогти нам переоцінити наші гріхи на сотні разів. Ми довіряємо вас з нашою душею та бровами. Амен.

Про усунення сімейних неприємностей

«О славлення мучениці Гурі, Самона та Авіва!» До вас, як швидко допоможці та теплі молитви, ми, слабкий і невигідний, курорт, рясно молитися. Ви будете орієнтуватися на шлях праведності. Як якщо древні, тако і зараз покровителі шлюбів, продовжують любов і неприпустимо, це підтверджує і доставляє з усіх зло-непривабливих обставин. Амен.

Для того, щоб заробити милосердя Божої, кожну ніч перед сном, варто дослухатися до молитви Його святої. Як часто ви промовилися про шлюб?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное