Чому мама не повинні відвідувати свою дочку без запрошення

Діти виростають занадто швидко, і коли вони залишають батьківського будинку, душа стає сумним, самотність неочищається. Здається батькам, які дорослі діти забувають про них, зупинка відвідування, зануритися в своїх турботах. Сьогодні ми розповімо історію, в якій мама і доросла дочка втратили дотик після своєї дочки.



Мати і доросла дочка я підняв Pauline самостійно. Коли Павло був маленькою дівчиною, я не можу дати їй все, що діти отримують від заможних батьків. Але я завжди думав, що я зробив мій найкращий. Я дуже хотів дати дитині належну увагу. Я думав.



Дочка навчалася добре, але вона не була відмінною студенткою. Я пішов з однокласниками до музеїв і екскурсій. Але я не можу платити за деякі поїздки. Я підняла дитину з надії. Я був впевнений, що коли вона пішла в університет, то одружився, життя буде легше.



А мій батько одружився і переїхала з чоловіком. Одного разу я пропустив, вирішив відвідати Pauline і будь ласка, мій син-в-право з домашніми тортами. Я запакував і пішов, щоб побачити їх. Дочка відкрив двері подразненим. Від дверцята вона сказала, що вона повинна бути попереджена перед приходом, немає в'їзного двору.



У мене була проблема. Мапа Я забрав поганий момент і не втрачу на дитину. Я не сказав мені перед. Моя людина була на роботі, тому вона вирішила говорити.

р.

Виявилося, що все життя страждала через мене. Я не вдягнувся як модно, як інші мами. Вона сказала, що вона втомилася від страждань від бідності і захотіла одружитися якомога швидше. Pauline - сказав він, що я знищив її життя, постійно заощаджуючи гроші.

р.

Я був шокований. Мій син ніколи не сказав нічого, як для мене. Вона ніколи не скаржалась або зробила тангтру. Відкриваємо очі. Поліна є накопиченням так багато ненависних і відроджених всього цього часу, і за всі роки вона навіть не дав її зовнішній вигляд. І тепер я знаю всю правду.

«У той момент я думав про те, що я ховала з неї». Паулін не був бажав дитини. Коли я був молодий, я був спокуслений п'яний дорослий сусід і був вагітним. Не можна говорити про це. І все моє життя я відчував стигматизації.



Паулін відчував себе всі ненависті, незважаючи на те, що я спробував його краще приховати. Я не можу сказати Паулін, чому її дитинства було нещастям. Чому це? Ви не можете повернути його назад. Все, що я шкодую, що не навчаю дитину говорити про свої почуття. Можливо, це буде різним. Тільки я не можу це зробити, тому що я не міг говорити про мій важке навантаження.



Маю після того, як я збираю свою силу і зізнаюся з дочкою, що я винний і попросити її прощення. Але тепер я плутаюся. Дитина, рідна дитина відчула, тепер відхиляє мене. Вона так молодий, я не знаю, якщо Pauline ніколи не пробачить мене для важкого дитинства і нема мати любові.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное