Морква з медом і апельсином, з якого потрібно зробити парфум

Восени поступово надходять в себе, знову обіцяють нам холодну і погану погоду. Я не знаю, як, але в цей час я дуже люблю сходження під ковдру з книгою і чашкою гарячого шоколаду. А що буде краще ніж ніж ніжний і ще теплий медовий пряник з легким ароматом апельсинової шкірки?



Ми збираємо готовий пряник. Дуже елегантний: хоча б прикрасити дерево! До Нового року, звичайно ж, Але відчути атмосферу свята з медовим імбиром буде працювати навіть зараз.

Медові пряники інгредієнти
  • 400г борошна
  • 120г цукру
  • 3 ст. меду
  • 80г вершкове масло
  • 2 яйця
  • щіпка
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. кориці
  • 1 мішок ванільного цукру


Глазові інгредієнти
  • 220 г цукрового порошку
  • 1 білок


Підготовка
  1. Змішайте в мисці цукор, яйця, розпушувач, кориця, апельсинова шкірка, ванільний цукор і мед.
    Р

  2. Поставте чашу на водяну баню. Підігрів, перемішати до тих пір, поки маса починає пінопласт і яскравіше. Він зазвичай займає до 7 хвилин.
    950 р.

  3. Зняти з водяної бані, додати масло, перемішати до повного розчинення.


  4. Залийте борошно і замішайте тісто.
  5. Загорніть медовий пряник тесту в харчовій плівці і поставте в холодильник на 30 хвилин, щоб остудити.
  6. Після цього прокачати тісто в шар товщиною 5 мм.
  7. Використовуйте цвіль, щоб вирізати кучеряві пряники з тесту.


  8. Накрити сковороду з папером, покласти пряники на неї і відправити їх в духовку, нагріти до 180 градусів, за 10-12 хвилин.


  9. Прикрасьте готовий пряник з глазур'ю. Щоб зробити глазур, збити цукрову пудру одним яєчним білком.


  10. Медовий пряник готовий. Бон привіт!


Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. При бажанні можна випікати більш пряники і пакет в красивих пакетах. Що не оригінальний, смачний і справді корисний подарунок для вашої родини та друзів?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное