Що робити, якщо дочка-в-одному не може завагітніти протягом тривалого часу

Ми часто отримуємо листи з читачів, в яких вони діляться своїми історіями. Ми не можемо зберегти його секретом. Редакція "Сайт" Вона ділиться з вами сюжетом Ніни Василіївни про її дочку-завдання, який довгий час не міг мати дитину. Наприкінці статті ви знайдете Вагітністьй

83237618

Конспірантура вагітності «Привіт, шановний редактор». Я прочитав багато цікавих оповідань і хотів би поділитися власними. Я хочу розповісти про це.

Мій син одружився майже чотири роки тому. Я не збираюся сказати, що я мав напружений зв'язок з дочкою. У мене є один син, важко подарувати йому іншій жінці. Але проблема з цим сюжетом не в наших відносинах з дочкою-завженням. Більше в родинній ситуації.



Відразу після весілля молодий переїхав до окремої квартири. Через рік ми приймали квартиру в іпотеці, допомогли їм ремонтувати. В цілому життя досить вимірюється, достатньо грошей. Але вони мешкали протягом трьох років і не мали дітей. Я не хочу запитати прямо, але я був дуже стурбований.



Я прийшов на старій газеті, в якій я знайшов захворюсь, щоб завагітніти з Ванги. Так він впав в руки. Я вирішив долі. На радості вирушають до своєї дочки і вирішили запропонувати їй інший спосіб. Не вірю в такі речі.



Я пішов до моєї дочки, мій син не був додому. Слово для слова і доводять до предмету дітей. Звісно, вона вже давно переповнена цим питанням, оскільки вона ламала сльози і розповіла все, що це було. Виявляється, що вони вже три роки намагаються мати дитину, але нічого не виходить. Всі тести є нормальними, але не існує малюка і це.

Тоді я дав їй текст сюжету, розповів її як читати. І що ви думаєте, три повні місяць пізніше, діти сказали мені, що чекали бути поповненими. Я готовий бути грандіозним у листопаді.



Також Ніна Василіївна тепло поділилася з нами текстом конспірації та розповіла про те, як її читати. Вам необхідно проголосувати конспірацію Ванги на ніч від першого до другого дня місячної ночі. У цей час жінка мріє про вагітність повинна вийти назовні або на балконі, подивіться на небо і, погладивши її шлунок, скажуть:

«Для нашого Отця Найвища! Так само, як Ви дали нам червоне сонце, білий місяць, ніжні хмари, яскраві зірки, могутні дерева, ніжне вітер, щоб зробити мене, раб Божої (м'яне ім'я), дитина для себе. Як молодий місяць зараз задуманий, тому давайте дитині задуматися в мій вомбі. Амен! ?



Протипоказання можна повторювати щомісяця до настання вагітності. Ми віримо, що якщо ви поставите все своє бажання стати матір'ю в ці слова, то це обов'язково допоможе. Ви також можете попросити допомогу від Матері Божої Матері, покровителя всіх жінок.

Насправді, важко сказати, що саме допомогло героїні нашої історії завагітніти. Чи може захворити, або сильний бажання, або просто призначений час. Ви ніколи не знаєте напевно, але інший спосіб, щоб досягти мети не зашкодить!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное