Що можна приготувати, якщо в домашніх умовах немає нічого, крім борошна і солі

Швидко і швидко бігти додому і на суперлегкій швидкості варити коржі. У будь-якому випадку, крім борошна і вершкового масла, немає нічого більше в холодильнику, і невеликого, терміново потребує закуска. О, приїжджав на роботу в п'ятницю! Все правильно, я отримав його на руці. свінгерий Про нас



Як завжди, редактори приходять на допомогу. "Сайт"й Ми завжди маємо на руках простий, але ефективний рецепт, з яким можна швидко заповнювати живіт. І коли ви задоволені і задоволені, немає проблем. Далі ми йдемо за рецептом, який шукає щось екзотичне.

По-перше, я не знаю, чому ці тортили називають торцилами "Габровська" і чи є таке розташування на планеті Землі. Ну і нехай. Головне, що ми маємо всі інгредієнти і навіть порназоркій Ми використовуємо його, теж, і це буде наш секретний інгредієнт.



інгредієнти
  • 450г пшеничного борошна
  • 250 г брунци (в тому випадку, якщо вона щільна)
  • 1 куряче яйце
  • 200 мл води
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1 ст.л. оцту
  • Масло для змащення


Рецепт черепиці на воді
  1. Приготування тесту. Змішайте разом воду, яйце, оцет і рослинне масло ретельно збийте. Поступово додайте борошно і перемішайте тісто.



  2. Готове тісто розкачати тонкий шар, попередньо посипаючи стільницю борошном. Розбирання бруньки на невеликі шматки (можна дрібно нарізати) і змащувати її рівномірно по всій тісті. р.



  3. Тепер розкачати і нарізати її на 6 рівних частин. Нарізні ділянки краще висихати трохи. Наступним кроком є прокат тортів.
  4. Просто візьміть ще один шматочок і прокочуйте ролик так, щоб плоскогубці обертаються круглими і можуть підходити на сковороді. Р



  5. Ви запікаєте торт! Для цього підійде звичайна сковорода з сухою поверхнею, не потрібно нічого змащувати. Помастити з двох сторін під кришкою, і коли ви переходите, олія готової сторони. Поставте торт на тарілку з такою ж сторінкою. Боже!





З редакційної компанії Pipeshka можна з'їсти відразу, але можна дочекатися, поки він не охолоне. Якщо є якийсь майонез в холодильнику, можна трохи змащувати. Краще всього дати більше олії і заварити солодкий чорний чай. Смачний!

Рецепт черепиці на воді Простий і зрозумілий. Однак, потрібно заповнювати руку все. Хоча вони зазвичай пишу, що «Діти буде справлятися» я, дорослий людина, все одно доведеться працювати трохи важче. Але кращі торти були! Подивіться на цей рецепт, як зробити дріжджові торти з рисом. Ми хочемо, щоб вам було приємно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное