Сусіди атакують на тему душового кута в дерев'яному будинку, відповідаючи найчастіші питання

Привіт, кожен! У цій статті я хочу поговорити про те, як оформити душ в дерев'яному будинку. Монтаж душового кута Не просте, але не дуже складно впоратися з власними силами. Ця стаття корисна тим, хто збирається будувати душ в країні або в приватному дерев'яному будинку.

р.

У мене є стара ванна на другому поверсі. Я хотів оновити її трохи, зробити трохи ремонт. Я завжди думав про те, що там було брак душових кабін, і всі необхідні ресурси і комунікації були доступні. Після консультації з моїм другом будівельником я взявся до облаштування душового кута в країні. Далі Я покажу вам, які компоненти душової кабіни, а також те, що слід звернути увагу під час монтажу.



Душова кабіна складається з трьох основних частин. Це бічні і стельові панелі, зливний піддон і система водопостачання. До речі, я почув перед тим, як встановити таку душову кабіну в будинку не варто, бо вона може обертнути підлогу. Однак цей душ був в моєму будинку протягом 4 років і підлогу відмінно. Головне правильно встановити душову кабіну, після чого не буде проблем. І, звичайно, здійснюють регулярні профілактичні заходи.



Вибираючи матеріал, я приділяв увагу тому, що він був максимально міцним і стійким до вологи. Я підійшов матеріал, який називається CML - скломагнієвий лист. Для душової кабіни відмінно підійде. Цей матеріал є екологічно чистим: він має хороший ефект на здоров'я і абсолютно нешкідливий до навколишнього середовища. Він також дуже міцний, стійкий до іржі і не пропускає воду. Матеріал просто кріпиться і не руйнується.

3238534

Я надав цей матеріал на бічні панелі. Він набивається не безпосередньо до дерева, але на спеціальних маяках, до яких він прикріплюється панелями до самих звичайних гвинтів. Підсилюємо між панелями з кутом плитки. Неподалік води. Також закріплюємо піддон з пластинами за допомогою пластикових дошки. Заповнені їх ущільнювачем - добре проводиться.

р.

Я ущільнювала стелю і краю бічних панелей з протрудуванням профілю. Я використовував той же візерунок, як плінтус. До речі, я використовував силіконовий ущільнювач, практично кожен шви дизайну душу. Я купив піддон в магазині - Я знайшов міцний і якісний варіант. Налаштуйте його нижче рівня підлоги, щоб не було проблем зі зливом. Я також утеплений піддон з листом піни і покритий нею листом волокно.



Душа зливає все в септик з дренажним каналом, який я міцно закріпився і заливається монтажною піною. На п'ятий рік душ знаходиться на дачі - періодично перевірте підлогу, поки все дрібно. Я також заливив силіконовий герметик всі шви між дерев'яною підлогою і душовою кабіною. Таким чином, вода зливається тільки в піддон і не потрапляє в шви підлоги.



Моя система водопостачання – найпростіша. Я кладаю душову кабіну, два крани, ущільнені і приховав всю околінку за стіною душової кабіни. Система підключена до водонасосної станції, яка постачається як гарячою, так і холодною водою. Взимку ця система не замерзає, ми використовуємо душові кабіни цілий рік. Я також встановив профіль, який я знайшов на сантехнічному магазині. Він вже мав вигнуту форму і був ідеальним для душу. Я прикріпила завісу до неї - це був завершальний етап будівництва душової кабіни. Я сподіваюся, що ця стаття буде корисною для вас. Якщо ви збираєтеся будувати душову кабіну в країні, ви дізнаєтеся, який напрямок йти. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное