Чи варто брати до церковних дітей, які роблять шум і відволікають віруючих від сервісу?

Я пам'ятаю мами, що приймають мене в церковні послуги як дитина. Не вночі, але на ранніх термінах. На перший раз я міг би важко стояти на ногах, тому що я хотів спати. Тоді я почав виїхати зі знижкою і Намагатися знайти ліки для боредомй Поведінка в храмі зліва багато, щоб бути бажаним.

Зараз, звичайно, я шкодую про це. Я хочу сказати, що майже всі діти до 10 років досить нудні в церкві. Вони мають мало розуміння того, що відбувається навколо них, і всі спроби заспокоїти їх маленьким почуттям.



З одного боку ви можете зрозуміти батьків, які хочуть поділитися своїми дітьми, які дорогі їм. З іншого боку, це означає, що маленька людина не розуміє, що відбувається? Для нього, мабуть, щось веселе шоу.



Що, якщо ви дійсно хочете взяти дитину до церкви? Іноді молоді мами просто не залишають дитину. У цьому випадку є кілька варіантів:



  1. Спробуйте пояснити дитині, Чому ви йдете до церкви?й Шукаєте світ очима дитини, ви дізнаєтеся, що важко для нього оцінити всі вищевказані питання, які мотивують вас. Спробуйте все і дозвольте йому знати, як важливо для мами і таду. гарна поведінка.



  2. Є багато хороших. Книги для дітей з православних та релігійних питаньй Якщо ваша дитина вже знає, як читати, можна подарувати йому кілька книг. У них автори вже зробили деякі роботи — спрощено комплексну систему вірування в чимось більш зрозумілим для дитини.



  3. Ви можете вести переговори з усіма, включаючи дитину. Спробуйте створити. Система винагороди для гарної поведінки в церкві. Наприклад, після того, як послуга, купуйте смачну їжу, яку дитина дуже любить.



  4. Все можна перетворити в гру. Якщо дитина занадто молодий для навіть найпростіших роз’яснень важливості переходу до церкви до того ж переконувати його, робити ці заходи для нього. знаменитостій Наприклад, підрахувати кількість речей в церкві, поки ви є там. Створіть цікаві умови та завдання та не забудьте додати до них пункт вище.




Багато хто радує молодих мам, щоб просто мати терпіння для невдоволення інших під час левації своєї дитини в церкві. Може знадобитися деякий час, щоб залишити, але Сондер або пізніше він буде кінець.й Краще змінити щось, щоб зробити життя простіше для себе та інших.

Якщо ви бачите, що дитина не просто примхлива в церкві, але В принципі неприємно бути там.Спробуйте повагу своїх емоцій. Залиште дитину своїм бабусям або другом. Для прийняття рішень про релігійну належність. І для цього він повинен трохи виростити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное