За які коментатори засуджують співачки Валерія та Йосип Пригогін, які постраждали від COVID-19

Останнім часом музичний продюсер і чоловік співачки Валерія Джозеф Пригогіна виступила резонансною заявою. За його словами, він пережив другий день народження. У Дубаї, Валерія та Пригогині були захваті від COVID-19.



«Я тримав думки про те, що розповісти мені про це або ні, і все ще вирішив, що я б це не заради дозвілля бесід, а не так, що зараз мій сюжет ділиться в Інтернеті, але для того, щоб попередити тих, хто все ще думаю, що це захворювання є нецензурою, і це не доторкнеться», - написав Іосіф Ігоревич у своєму Instagram.

Валерія і Prigogine Star продюсер поділився картиною його сидячи в стаціонарі, поруч з кисневим баком.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта iosif prigozhin (@prigozhin_iosif)



Пригожін визнав, що в середині наступної хвилі пандемії він і його дружина відчували порівняно безпечно в гостинному Дубаї. «Наскільки ми були обережні, ми дотрималися до контракту це страшне захворювання, яке називається Covid-19. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення про проведення VALERIYA (@valeriya)



Так сталося, що його дружина, Валерія, постраждала недуга практично на ногах. Але Пригожин сам постраждав набагато більше. Моя умова була гірше за хвилину і я кладаю на кисневе. Я не можу пам'ятати мене. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта iosif prigozhin (@prigozhin_iosif)



Лікарі відразу почали потужну терапію. Моє захворювання, розроблене за найгіршим сценарієм, виробник нагадує, додавши, що він пережили 8 днів пекла.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від 1 нового повідомлення (@cruchat)



Перші ознаки відновлення Йосипа приймали дуже емоційно. «Коли я змогла стояти на власній за перший раз, я, як вирощений чоловік, припинився в реалізації, що було настільки красивим, щоб просто жити. Перший звичайний сніданок вніс мене в стан ексстази. Душ – це свято. Я повернувся з лікарні як іншої людини.

В кінці листопада Олександр Ширвіндт був госпіталізований з пневмонією та підтвердженим тестом COVID. Його бурильний лист з лікарні і надзвичайно відверті слова Йозефа Пригогіна, що ви думаєте багато.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта iosif prigozhin (@prigozhin_iosif)



Друзі, близько і далеко від того, що повідомлення сьогодні це: Я дуже шкода, щоб тягнути вакцину до останнього. Моя дорога, не помиляйтесь, що може коштувати вам життя. Іосіф Ігорович звернувся до своїх читачів. Подбайте про себе і тих, які ви потурбуєте. Я був три рази щасливий, якщо мій сюжет може допомогти людям врятувати життя і здоров'я. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное