Торт без цукру для тих, хто виїжджає з полювання на десерти в ніч

Заборонені плоди солодкі. Як тільки ми починаємо обмежувати себе при споживанні солодощів, ми приведемо в мертвий кінець. Коли ви не можете зробити щось, ви хочете це ще більше! Секрет полягає в тому, що вам не потрібно забороти собі щось, вам просто потрібно знати, що можна приготувати смачні тістечка без звичайного цукру. Не варто купувати дорогі запашники або коричневий цукор. Досить додати фрукти і сушені фрукти до випічки. Сьогодні я підкажу вам, солодкий зуб, як приготувати. без цукруй



Коли я бачив цей рецепт, я відразу хотів зробити здоровий десерт для мого чоловіка. Він любить випічку, і він вже відображає на своїх щіках. Так дія була прийнята і всі рецепти в Інтернеті були розглянуті. І ось – ідеальний рецепт для тих, хто не може протистояти ароматним муфіном.



інгредієнти
  • 1 яблуко
  • 2 яйця
  • 3 дати
  • 6 ст.л. мигдального борошна
  • 2 ст.л. кокосових стружок
  • 1 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Подрібніть кисле яблуко на великій тертці.
  2. Тепер прибрати кісточки з дат і відрізати дати дрібно.



  3. У глибокій мисці вступають 2 яйця, дати, яблуко і мигдальне борошно. Мигдальне борошно можна приготувати в домашніх умовах. Просто подрібніть ручну мигдалю в кавовому подрібнювачі.



  4. Додати розпушувач і кокосові стружки. Проведіть все ложкою.



  5. Змастити форму для випічки рослинним маслом і залити тісто в неї. Верхній корж можна прикрасити мигдальними пластівцями. 850980 р.



  6. Випікайте торт на 180 градусів в духовці за 35-40 хвилин. Перевірити торт готовий з зубцем. Якщо висохнете, зробіть торт. При бажанні можна посипати торт з цукровою пудрою. Бон ацетит.





Чи не це ідеальний рецепт для тих, хто хоче їсти? Смачний, корисний і красивий. Цей торт можна насолоджуватися навіть найменшими членами сім'ї. Ви коли-небудь робили торт без цукру і без борошна?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное