Пацієнти при прийомі Одеського лікаря пощастилися, тому їх легко народжують

Це не зрозуміло, коли Одеса Вона поставила власний особливий відбиток на людей. Одесса говорить про те, що місто славиться не своїми іконичними місцями, але для геній, які припинилися жити тут. І ми не про Леонід Утесов, Михайло Жванецький, таланти якого неприпустимо. Є інші символи. Ми не знаємо про них.

р.

Редакція "Сайт" Я хотів би поділитися історією Джозефа Сільбермана. Цей чоловік одеський з літерою столиці. Її втілення, душа, архетип. Ми впевнені, що тільки завдяки таким людям Одеса відомий у всьому світі. А з захопленням ми починаємо наш інтелект.

Лікар-гінеколог Джозеф Зільберман у своєму 76-му веселому, свіжому та приємному житті. Він є одним з тих Одесса, які встановили цей унікальний тон фольклору: після зустрічі з ними люди, як правило, відразу ж починають цитувати їх. Спеціальний ролик, який живе тільки тут. Silberman каже, що він не був народився.

р.

Невідома дитина народилась напередодні війни. Рік народження 1941 р. Його мати, педіатр, не поспішаючи на іспити. До тих пір, поки шлунок виріс до помітного розміру. Рентгенівська клініка підозрювала на страшну і терміново послав її на операцію. Добро, що пішов до гінеколога.

«Що робити? Го додому, дарлінг! У нас є п'ятимісячна освіта тут, нам не потрібно хірургічного втручання! У клініці з'явився скандал. В майбутньому батько протестував, що це його дитина. Зробляйте роки нічого, і раптом ви зносите його! Не шахта. У вас є аборт. Майбутня матері була плутати, але її бабуся переплітається.



Вона не була сором'язливою в її виразах і, як і раніше людина з тих патриархальних єврейських поглядів, сказав: «Що це означає не ваш?» Ви як потрійний ваш гаманець, так і ви, як ідіот? Що п'ятий місяць аборту? Де мій мозок пішов, що один для двох? Щоб розшукати бабуся, майбутні батьки, звичайно, не дарма. Ось як безпечно Йося прийшов в світ.

Він може зробити все. Він напоїв товстий чорний чай з величезної скоринки в паузи між оглядами і відразу, в офісі, димах. Він - це легенда, економія жінок від неможливості дітей з його блискучим флаєром і пенні препарати. Сотні жінки. Ще до ІVF. Сільберман настільки барвистий, що пацієнти самі раптом допускають, що вони нарешті відчували справжню Одесу.



Все своє життя, що бере в стару клініку в Молдові, і в рамках його можна сидіти на хорошу п'ять годин. Це ніколи не нудно, тому що непристойний лікар видає голос у всій лікарні: «Що такесар, мій Бог? Ви бачили свій стаж? Збір врожаю Пройдіть щоденно, щоб Бог за ці чудові стегна! Я хочу, щоб я був один!

Йосип Семенович каже, що під час війни пережили тільки завдяки своєму грандіозному. На фронті батьки пішли, і вони, маленькі діти з їх бабусями на голові, були евакуйовані першим Шимкентом, а потім в Омську. На додаток до Yiddish, її бабуся знав п'ять інших мов і переклад документів на військовій заводі, для яких вона отримала додаткові раціони. Він поділився своїми онуками. Він був голодним, але він прослужив. І вийшов один-річний Йосія.



Заповнюється власною карткою. Коли запитав, чому він не заповнюється, він каже, що він не розширився рукопис, як і всі лікарі. І майбутня мати легко зрозуміти. «Чи ви йдете, перевірте тик, де ваше серце переміщається і повіряє. Гаразд, йти! Зателефонуйте на наступний рядок. І спасибі вам за некрасиву ручку!

Маленький бульб був практично виведений з школи для бульб. Він і його друг, онука професора, побачив ключі, забуті техніком в шкільних дверях. Вони вирішили зробити жарт, закривши школу, і полетіти до моря. Вони були спіймані на пляжі і поліція реагувала, як вони повинні. У будь-якому випадку було скандал. Удачливий, що кінець року був, у вересні прийшов, якщо нічого не сталося.

р.

Так, і не виключено, тому що мало Йося виграли всі обласні олімпіада з фізики та хімії. І той факт, що головний майстер повинен викликати пожежників, щоб вийти з школи, це прибуток. Професор, звісно, введіть слово. У будь-якому випадку, вони захопили історію.

«Оплатити увагу цій гідній жінці! Покірно приїхали до рецепції, зустрілися з народженням і відразу слухняно красти на стільці. І він запам'ятається своїм розумом, що на сорок-не в день після пологів можна взяти сітку і зловити метелик в животі знову. До моря і жити красиве глибоке життя! Ось вона покаже всі фото дитини - вона вийшла, до речі, відмінно - і в рік вона знову прийде! ?



Йосип Сільберман – єдиний єврейський студент по потоку. Тренінг для антисемітичної кампанії. «Я навчаюся як багато євреїв, так і на шахтах Донбасу!» Коли Йосип отримав диплом, він був єдиним, хто не дав йому руки. Але Сільберман просто тріумфально підняв диплом над головою і весь інститут вибухнув стоячою овуацією.

Молодий фахівець "Я отримав Білгород-Дністер в дистрибуції". Ось тут, так що ти знову щасливий. Я прийшов до лікарні, і у мене є два пацієнти одночасно: один за сто, інший під дев'ятою. Через півроку будинок продається. Золотий час був: одна і половина парі в лікарні, часткова консультація, сім обов'язків на швидку допомогу і навіть на Фонтанці пішли читати цивільний захист! Що робити? ?



У Білгород-Дністері Сільберман зустрів свій майбутній ментор, головний район гінеколога, який вже успішно працював з питаннями безпліддя. Він майже примусив перспективного молодого фахівця почати навчання в цій галузі. Це був точний удар в очі бука.

«О, о двадцять років я вже поважав по всій Одесі». По-перше, кожен спробував покласти гроші, і по-друге, вони намагалися подарувати подарунки. Тоді продавець зателефонує і кричить для латуні, тут їздити, яку дружину взяти. Дад гонна розвантажує кавун для дому. Все Річєєвская ate ці кавуни. й



Він не пам'ятаю, скільки малюків він взяв, може бути більше десятка з них для одного мита, але він пам'ятає кожного хворого: «Зо, я не пам'ятаю тебе (Зоєві води пішли прямо в магазині, тому вона на високому рівні з цінним тегом)?» Тільки красива жінка, як ви можете зробити її на Shabbat і дощ. Розкажіть чоловіка, що не завадить вам протягом шести днів. й

До Зільбермана йдуть навіть з Америки. Настала слава лікаря, яка отримує результат ще через двадцять років безпліддя. Для пологів, бордюрів на аудіті і практично завжди в природному способі, для рефінгу призначають «дозвілі» препарати, колеги не люблять його занадто багато, але вони ще називають клініками Ізраїлю і США. І здається, що гріх ванілі обійшов його.



"Щоб ти"? Шова, в Одесі припинили відродження? Чи зупиниться вони? І чому б подякувати мені за вагітну, я не той, хто звіряє дитину. Дякуємо Богу за те, що вам сподобалося. Хочу стати геологом. Але, ви знаєте, що людина повинна забезпечити свою сім'ю. Шукаю, якщо я знову потрапив до геології. Або астрономія. й

Злітаємо старі сходи в літню спеку Одеси, а Зільберман змащує, що відключають ліфт занадто скоро. Що робити, якщо вона вагітна? У 76 році він веселий і веселий життя. Людина, яка не повинна бути З характерним зовнішнім виглядом і кучерявим волоссям, з сигаретою. У телефоні по вулиці, «Що твоїй крутий момент, що сламазл показав вам, що ви були варені? Приїжджайте до нас.



Про нас Сільберман каже: "Ми не живемо дуже добре." Я мріяв про велосипед, але я не маю. Які книги там? Перельман читає, всі його "дотримання хімії, фізики". Найкрасивіші книги У мене є великий телевізор прямо зараз, як, квартира. Я просто шукаю на National Geografic. Решта не цікава. Що це? Про нас

Це лише одна історія Одеси. Скільки коштує? Продовжувати життя в Одесі, що означає, що генії продовжать з'являтися на цій чудової землі. Що стосується Джозефа Зільбермана, він сказав нам про те, щоб нам 4 жовтня 2020 року. Небо вимірюється його ясно 79 років.



Читайте нашу наступну статтю про те, які слова часто почуваються в Одесі, і чому вони були популярні Олександра Рознабума і Ісаак Babel у своїх роботах. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное