Для кого діти просто не йдуть на роботу

«Три діти в сім'ї – це мрія для мене і чоловіка. Я маю вдома і дітей протягом 13 років. Ми живемо в гармонії, чоловік щасливий, діти одягаються і подаються, будинок завжди очищається. Але мій мама думають, що я шлака, говорить Марина.



Я 35 тепер, я не хочу працювати, і мій мама не думаю, що домогосподарки є людиною. Вона каже, що вона працювала в житті і все ще працює на 65, і діти ніколи не заважали її. Так, вона каже, що я просто захоплю, як діти не працюють. У мене є діти 12, 8 і 2 роки. Кожен має власний вихованець: Лабрадор, кішка та свинина. Діти не більше дітей, але працюють з ними досить.



Я підняю дітей від народження без допомоги онуків і нанн. Для роботи нам достатньо. Ми не потребуємо госпітальника, хоча мій чоловік запропонував наймати кого-небудь. Але я проти чужого ходу мій будинок. Щодня я очищаю в певній області будинку, в шафах я маю ідеальний порядок, на кухні завжди є свіжі продукти харчування, а також для тварин, які миють. й



Я отримую 6 ранку, очистіть себе, зробіть сніданок для всієї родини. Микита має спеціальну дієту, оскільки він алергічний, Миша не схожа на кашу, а їсть тільки крупу для сніданку. Щоб кожен бажаючий приготувати різні страви і запакувати обід для школи. Не пропустіть своє взуття або домашньої роботи. Після сніданку мій чоловік приймає дітей до школи, і я роблю прибирання.



У вихідні я зроблю меню на тиждень і зробіть препарати, щоб раціон родини було збалансованим і різноманітним. Мій чоловік і я купую їжу в ці дні. Іноді я зробив консервовану їжу, роблячи торти. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про здоров’я. Потім я очищаю його. Щодня ввечері я очищаю кухню і мої страви, ніколи не залишає бруд на ранок. Щодня вся сім'я йде на прогулянку до вечері, дихати свіжим повітрям. Це обов'язково. Я трохи відпочиваю від hustle і bustle, і діти спати краще вночі після активних ігор. й



Я ходжу до ліжка пізно, але я люблю догляд за сім'єю. Моя мама не усвідомлює її багато роботи, вона порівнює мене до моєї маленької сестри, яка працює від 8 до 6 років, і її маленька дитина сидить в домашніх умовах весь час. Моя сестра рідко варить, як правило, сосисками і деякими скибочками з магазину, тим самим живить її син. Не можна говорити про ходьба.



Її дитина сидить на телефоні або дивитися мультфільми. І сестра вичерпана всі вихідні спати або дивитися серіали. Я розумію, але я не згоден з матір'ю. Я дуже відданий своїм словом, коли він говорить своїх друзів, що одна дочка є шлакером, а інший - жорсткий працівник.



Історія Марини близько до багатьох молодих мам. Найголовніше Марина підтримується чоловіком і може надати їй сім'ю. Після всього, є багато домовласників, які роблять відео про те, як працює їхній день. Заради зацікавленості ви можете спробувати себе як блогер. Світ змінюється, і сьогодні ви не повинні протерти штани в офісі протягом 8 годин на добу, щоб зробити життя. Старе покоління не розуміє цього. Неправильно з цим, головне, що кожен в сім'ї здоровий і повний. Якщо Марина щаслива бути домогосподаркою, чому ні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное