Почуття виснаженої жінки, яка мріє про пенсію

Запобігання пенсійного віку Як виглядає лотерея в країнах СНД. Після всього, дуже часто старші люди бояться, що вони просто не будуть жити, щоб побачити момент, коли держава починає платити їм пенсію. І сумна статистика, сумнівні реформи і збільшення пенсійного віку тільки палива цього страху.



Ми вирішили привернути увагу до цієї теми, оскільки ми нещодавно отримали лист від нашого читача. Кріплення душі, бути точним. Лариса Федорівна майже 47 років, робота викидає останні соки з неї. Вона не розуміє, Як досягти пенсії І якщо це можливо. Давайте з'ясуйте історію жінки і підтримайте її!

Я думаю більше і більше про своє майбутнє. Я 46 років і номер не страшний. Але через постійну роботу я відчуваю себе набагато старшим. Що-небудь немає енергії. Не допомагає мені розслабитися, я просто спати. Коли я прокинувся, болить все тіло.

Я люблю свою роботу. У мене є хороша заробітна плата і стабільний 5-денний графік (все працює 6 днів на тиждень). Але це не працює. Всі дні об'єднуються в один нескінченний безземний день. І всі мої дії були зменшені до автоматичного.



Так я прокинувся, я роблю каву, і я побачила пару сендвічів в себе поспішаючи. Після чого я отримую одягнений, кладемо в сумку з обідом і виходимо. В автобусі, як завжди, є тісним, і я буду щасливий, якщо я сидю. Ми можемо спати. 20 хвилин і я вже на роботі. Перерва, обід, зустріч.

Я збираюся додому. Мої очі застрягають, але я не можу протистояти. Adsky болить спинці і ноги: стояча робота не залишає нікого. Баня для відпочинку. Але приїжджаємо додому і падають на ліжко. Я дивлюся, якщо це життя я коли-небудь хотів. Чи є все життя?



Але мій випадок навряд чи можна назвати критичним. Люди гірше. Щодня я бачу ці порожні очі, які заповнюються відчайом. Хтось стояти на ногах в будь-який день, хто хоче подивитися на екрані монітора, і кому спілкуватись з клієнтами, бути ввічливими і дружніми. У мене є друзі, які працюють 12 годин на добу. Коли ви хочете жити?

Як отримати пенсію я пам'ятаю мій бабуся Галя. Вона працювала до 65 років. Тим не менш, вона чудово дивилася і продемонструвала її приклад, що вік не є перешкодою для щасливого життя. Це те, що витривалість і наполегливість!



Вона сміхалася, коли просить відступати. Я хотів би працювати до останнього. Але чому? Існували й інші люди. Вони охоче потроху до останнього, все для загального доброго. Не єдиний підказок психічного або фізичного виснаження.

Що мені? Відчувається, вичерпається. Я кажу колегам і друзям: хтось робить ще гірше, хтось помирає в боргах і кредитах, і хтось не хоче жити взагалі. Я не розумію, що це неправильно?

, м. Київ

Щоб вижити на пенсію, потрібно працювати на життя. Що робити, якщо вік пенсії збільшений на кілька років? Це може бути легко. Що таке щасливий старий вік?

З новинної кімнати Надії. Що я відчув, коли я прочитав цю історію. Хтось сказав, що робота окрема. І стресостійкість відрізняється всім. Але, на жаль, настрій в суспільстві говорить одне. «Створення втомлених людей» виводиться до ліміту. Не дивно, П'ятниця Здається неможливо.

, Україна

Хочу вірити, що найближчим часом ситуація поліпшить. Ми хочемо, щоб ви навчалися. Баланс між роботою, відпочинком та особистим життямй Пам'ятайте, що нічого не важливо, ніж здоров'я. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное