Шведський мигдальний торт "як ІКЕА", рецепт чайників

Тепер мій мигдальний торт виходить як ІКЕАКраще всього 100 разів. Дякую Тетяна Шпілько за рецепт! Я ніколи не бачив такого торта, хоча я довгий корм. За перший раз я зіткнувся з приготуванням таких мерингових тортів, але на їх основі можна подумати про багато більше, спасибі!

Торт виходить ніжним, не глутонним, з ванільним вершковим смаком, запахами вершки і смаженим мигдалем. Смачний!

Шість років тому, він заснідав, як це зараз. Моя бабуся народилася, головна радість 52-річного бабуся, і це був цей торт, який я запекла на її день народження!



Мигдальний торт сьогодні редакція "Сайт" Поділіться інструкціями приготування ніжних Шведський мигдальний тортй Не можна відірвати!

Коржові інгредієнти
  • 4 білки
  • 100г смажений, неочищений мигдаль
  • 3 ст.л. смаженого насіння
  • 100г цукру
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • 4 жовтки
  • 100г цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 100 мл вершки 20% жиру
  • 150 г розм'якшеного вершкового масла
  • 50г мигдальних пелюсток для прикраси
  • щіпка


Підготовка
  1. Відокремити білки з жовтків. Краще почати з приготування крему. До жовтків додати щіпку солі, ванільний цукор. Дивитися вінок добре. Залийте вершки в горщик і додайте цукор до нього. Поставте на невеликий вогонь і чекайте цукру в кремі, щоб розчинити. Немає необхідності кип'ятити.



  2. У невеликих порціях заливають вершки до жовтків, активно помішуючи. Поставте його на трохи вогонь. Прогріваємо масу, щоб загустити, постійно помішуючи. Час приготування становить 5-7 хвилин. Залийте вершки в зручну ємність, накрийте харчовою плівкою і залиште на охолодження. 5 500 р.



  3. У мисці блендера натерти в дрібну кришку, висушувати злегка відсмажений мигдаль і обсмажити насіння шкірки. Покласти 50 грам цукру в ньому. Свіжий мелений мигдаль з цукровим запахом смачний!



  4. Додайте щіпку солі до кальмарів, збийте білки міксером до стійких вершин. Потім додайте 50 грам цукру, збити міксер на високій швидкості до глянцевої маси. У невеликих порціях додайте мелений мигдаль з насінням. Акуратно за допомогою силіконової лопатки, перемішати масу.

    5822764,00 Р



  5. Форма для випікання (не краще брати два, діаметр - 22-24 см) покрита пергаментним папером, а потім змащувати дно і сторони форми тонким шаром рослинної олії. Поставте тісто на дві форми, так як нам буде потрібно 2 скоринки. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин. Зверніть увагу, що тістечка не піднімаються під час процесу випічки. До готової скоринки злегка остудіть, а потім зніміть пергаментний папір знизу скоринки.





  6. Поставте менше половини крему на охолоджений торт, рівень, а потім покрийте другим коржом. Розподіліть решту крему. Прикрасити все з злегка обсмаженими мигдальними пелюстками в сухій сковороді. Поставте торт в холодильник не менше 60 хвилин, щоб отримати замочений.



  7. Це все. Мигдаль-Круст готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Тетяна Шпілько. Красива Тетяна, спасибі за такі доступні та корисні рецепти!

https://www.youtube.com/watch? v=PTD0M-1XlII

Я також хочу дізнатися, як запекти сир і мигдальне печиво в домашніх умовах. Виявляється ніжним, повітряним, хрусткою на зовнішній і м'який на внутрішній стороні. Приємний аромат мигдалю буквально зачаровує, і я хочу їсти більше і більше!



До речі, хочу відзначити мигдальний горіх окремо. Зауважте, що навіть 1 горіх в день може зробити чудеса з волоссям! Досвідчені трихологи радять включати в раціон здоровий горіх, а результат буде помітний протягом двох тижнів!

Це один мигдальний торт Прекрасний смачний: дуже ароматний і ситний. Я не роблю з мигдалю, але я залишила дрібні шматочки - це дуже смачно. Торти не крихкі, але злегка в'язкі. Якщо ви не дозволите на приготування торта принаймні половину дня, він стає ще більш смачним і насиченим.

Ви пробували цей торт? Ви гона варити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное