Чому це так солодко, щоб приїхати додому після роботи в Франції

У будь-якому місці, де ми не робимо. Але, як тільки ми йдемо кудись, виходить, що не все так роїться. Незважаючи на те, що Кутузов виступив з «одним оком», Франція, наприклад, не так близько до ідиллічу. У нас є ІТ-фахівець, який має «живий» і тепер можна сміливо розповісти про це. Французькай



Ми можемо самі переконати, що наш ІТ-учитель живе щасливо і сернено в Ніцці, це було абсолютно дивно, щоб познайомитися з ним по вулиці і дізнатися, що він повернувся в свою батьківщину більше року тому і дуже щасливий про це. Редакція "Сайт" Я не можу допомогти, але запитати його, чому це сталося. Життя у Франції як живе в рай.

“Аха, тримати кишеню широким!” Я теж подумав, коли я вибрав країну, щоб жити. Мій дохід дозволяє мені зробити таку пригоду. Ціни у столиці за житлово-компресію можна порівняти з цінами міст, таких як Ніцца. Таким чином, якщо ви працюєте добре в ІТ і можете це віддалено, то проблем немає.



Я спочатку планував жити в Барселоні, але я не люблю це. велика кількість мігрантів і загальна кримінальна ситуація. На одній точці чорний підліток в cheek спробував взяти свій телефон. Вони можуть бути з європейцями, але не з нами. Я, звичайно, зважився йому благородний ляпас, він охолодився його вниз, але в цілому такі ситуації не надихають мене на всіх.



Я вирішив опанувати Франція, на тиждень я шукав в Парижі. Я зрозумів, що це саме те ж проблема з мігрантами, тільки з мусульманськими бобами. Примітити швидко діючий стандарт, брудний. Все, що я спробував уникнути вдома. У будь-якому випадку, я дуже сподобалося Ніцца. Відмінний клімат, шикарне море і переважно поважний контингент.



І ось, де я почав думати про наші стандартні стереотипи, які багато хто з країн життя біднийПро нас, закони не для людей, але для влади. І обов'язковий мантра про те, що все просувається в Європі, і ми досі маємо середні віки.

Життя в Ніцці коштує мені два роки побутового пекла. Ні море, ні великий клімат, ні місцева їжа допомогла. Туристичні тури не помітили нічого, але коли ви починаєте зіткнутися з державним апаратом, ви дійсно можете потіти з суспільності і літрової «ступеності» відповідей.

Але це ще не точка. Немає електронного сервісу, уряд Вони працюють в дуже дивному режимі: кілька годин на день на певні дні тижня. Давайте скажемо вівторок з десяти до дванадцяти та четверга з трьох до п'яти. Не існує іншого способу спілкування з правою особою.



Хто каже, що немає черги у Франції? У вас є! До тих пір, поки вам не доведеться посісти на місце. В іншому випадку ви просто не отримаєте, де ви хочете піти. В цілому, тут ви дійсно повинні лікуватися місцевими посадовими особами, і в різних частинах міста: вам може знадобитися кілька сертифікатів. Посилання тут немає реальних.

У Франції нічого не знають про базу даних. Якщо ви займаєте 10 хвилин, щоб отримати ліцензію водія, і всі дані заповнюються на сайті, то вам потрібно налаштувати протягом декількох тижнів. Кожен відділ несе відповідальність за себе, і всі запити надсилаються практично в письмовій формі. Яка характеристика, скаржитися на роботу відділів не приймаються тут.



Я розумію, чому французька посмішка так часто. Якщо ви покажете офіційну свою незадоволеність, почекайте «повернення» – він розчарує вас на мільйон років тому, що ви не посміхалися вчасно. Якщо ви не бажаєте ніяких проблем, посміхатися. Здається, що тільки тут ви можете приїхати на офіційну і повісити його на голову, і йому доведеться уважно послухати вас.

Банки цікаві. Для отримання банківської картки необхідно підготувати багато документів. Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Уманьй Для оплати необхідно сплатити чек, а Французький банківський рахунок необхідно сплатити. Це веселе коло.



Приготуйте, щоб мати окремий ліміт на картці. Як 1000 євро. Оплатити покупки вище цього ліміту ви можете раптом дізнатися, що банк заблокував картку і зараз хоче дізнатися, як ви заробили гроші. Що ми отримали? Заповнена заявка і після 15 хвилин вже отримала картку в сусідньому відділенні обраного банку.

Сантехніка прибуватиме, коли він комфортний

Кілька слів про Інтернет. З Я спеціаліст з інформаційних технологій, інтернет є важливим для мене. У Франції 180 євро за 30 мегабіт. Не нудно жити. Побутові питання: ми просто називаємо майстер, в зручний час для вас він знаходиться в місці, вартість послуги в середньому від 10-20 євро.

У Франції сантехнік прибуде, коли він зручний для нього і для того ж сервісу збив 150-200 євро. Як це? Проведення їжі та покупок. Більшість з них працюють до 17:00. Ті, хто не встигає пізнати, ніхто не піклується про ваші проблеми. Якщо ви хочете їсти, почекайте до завтрашнього дня. Або поїхати в ресторан. Вихідні дні в магазинах, як і всі інші - субота і неділя. Єдиний сальвація - це станція, де можна купити рятувальний сендвіч або щось.

Р

Через два роки я повернувся до рідного міста і відчував себе чудово. Якби були вікна в бетонній стіні, можна відкрити їх і відразу ж багато повітря. Я не думаю, що я буду думати про переміщення в Європу і жити там знову. Ми дуже любимо!

Поділіться враженнями про те, як ви відчуваєте Французька! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Про те, що існують інші стереотипи про Францію. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное