Чому поїзди не процитовані в Сполучених Штатах і що американська жінка розуміла, коли вона взяла їзди на нашому поїзді

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Інша американська жінка вирішила їздити в відсіку автомобіля з Новосиб до Москви, тому її дорога привела в повні два дні. Перший, щоб говорити, досвід вирішив поділитися. Як ви думаєте, що вона виявилася її? поїзд-стриптиз?



Редакція "Сайт" Я прочитав з інтересом ноти від її подорожі щоденника. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Хто дуже дивує поїзда? Точно.

Звичайно, перед поїздкою вона вирішила зібрати всю необхідну інформацію про яку машину вибрати. Що робити з вамий Вона купила тапочки, кілька пляшок води, упакована чай, миттєва локшина, деякі шоколад і вівсяна, які виявилося, щоб бути гречаною. Ви знаєте мовний бар’єр!

р.

Крім того, вона збирає вологі серветки, купила дезінфікуючий засіб і всілякі інші речі. Вона вибрала верхню полку в відсіку, яка вартість її близько $150. Вона бажала вибрати перший клас (зняти автомобіль, якщо на нашу думку), але так як вона забронювала квиток на сайті, вона не могла зрозуміти і вирішив, що такі автомобілі в композиції в принципі немає.

На місці вильоту три юних чоловіків сіли з нею. Вона привітала їх російською мовою: "Привіт!" Вони, в свою чергу, сказали hello, теж, один з них допоміг перетягнути валізу на полицю над дверима, потім всі три вийшли з відсіку. Очевидно, що вона може змінитися і вписуватися. Незабаром вони збивали і вийшли назад.



Американський був здивований за розмірами купи, вона думала, що буде більшим. Крім того, вона вирішила, що сходження на другу полку не так легко. Вона була також не ясно про правила про те, чи сидіти на нижній полиці, бо насправді це ліжко. Проте росіяни зробили її, що вона могла сидіти, поки вона не хотіла.

Найперші кілька годин мандрівника дізналися всі доступні оточення, щоб краще вивчити вагоний Вона була радою, що маркер досить великий і провідник постійно переконаний, що він не забитий сміттям. Але туалет зданий досить маленьким і незрівняним. Вона була найдивовижною при натисканні рум'яної педалі, вона побачила шпалери, що працюють нижче.



Не вдалося вимити руки вперше. Вона перекручується як крани, але вода ніколи не прийшла. Я мав запитати про допомогу від російських супутників. Один з них повернувся до туалету і показав, що в нижній частині крану було важіль. Хто думав? Нарешті, я зможу мити руки.

Великим відкриттям для неї був вагон. котельняй Вона подумала, що вона була самоваром і зберігала його. Безлімітна кількість підходів при заварюванні чаю, кави, локшини або швидкого кашу. Американська вішалка на котлі досить часто, тому що вона була нудною, і це принаймні деякі сорти.



Ціна квитка включає в себе харчування. Коли провідник запропонував зробити замовлення, вона спочатку відмовилася, боячи, що це буде дорого. Але супутники знову перепліталися і зробили зрозуміло, що не потрібно нічого платити. Вона погодила на щось стандартне, а пізніше принесла гречку кашу з куркою. Хоча їжа була гаряча, дівчина не схожа на її смак.

У той час як вона була їсти, поцікавила її, чому вона не купила авіаквитка. У перекладі Google, вона спробувала пояснити, що це був вентилятором, досвідом, пригодами. Але росіяни не здавалося зрозуміти її. На ніч в Омську і за той час як вона була їзда поодинці, а потім впала. Вранці були інші пасажири в своєму відсіку. Дві жінки, які виявилися сестрами і чоловіком.



Попри те, що вона боїться подорожувати поодинці, вона сказала, що вона відчувала себе безпечно, що здавалося б, заспокоїти своїх мандрівників трохи. Пізніше вона спробувала потрапити в ресторанний автомобіль, вона бажала читати книгу на столі, але вона була раптово загострена до дверей, і вона зрозуміла, що просто сидіти тут не вийде, потрібно замовити щось.

По неймовірному збігу, її найближчі супутники були англомовною парою з Південної Африки. Виявилося, що деякі родичі живуть в цих місцях. Повідомляємо, що в той час як вона була сплячою, поїзд перебуваючи рогоносецьІ вона пропустив чудовий пейзаж. Це згасити її, так як плани були шукати на природі.



Що було, мабуть, одна з причин вона вирішила взяти цю подорож. Однак, за її словами, це швидко нудно, тому що хоча є багато зелені і красиві види, вони все ще досить монотонні. По закінченню подорожі вона виходила з усіх вологих серветок, оскільки це єдиний спосіб «миття». Бо не було душу на поїзді, вона відчувала брудні.

Незважаючи на це, вона повторить цю подорож знову, тільки змінює щось. Перш за все, я не буду ходити самостійно, я все ще буду веселитися з другом, я хотів би забрати більше фруктів і бутербродів, які зазвичай зберігаються в фользі. А якщо ви можете вибрати більш різноманітний пейзаж, це буде чудово!



Ймовірно, що американський не заважав йти в перевезення. Впевнено, що її враження було трохи яскравіше. Написати коментарю, ви практикуєте? пердятА потім читайте статтю про які європейські міста не хочуть повернутися. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное