Що таке секрет 90-річного Ліни Костенко, який залишається неспроможною жінкою

Ліна Костенко – письменниця, яка стала легендою протягом життя. Поет буде 91 на 19 березня і сьогодні хочу розповісти вам трохи. життя-арт це чудовий чоловік.

З якоїсь причини я завжди божевільний радий великим людям, які живуть одночасно, як мені. Не дивлячись на те, що я не знаю, що мій життя трохи більш розумний. Це чудово, коли ви розумієте, що десь на одній планеті є талановита людина, яка йде про це. Ви читаєте в школі.А робота якого ви навчилися з дитинства.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lina_kostenko.ua)



Ліна Василіївна завжди захопила її чарівний дух і наполегливе бажання Перейти до системи. Я вражаю своїх слів, які вона вибрала свою долю і тому немає скарг проти неї. Він відразу відчуває себе як людина збудував свій світ і стосунки з ним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lina_kostenko.ua)



Чому ця жінка має таку сталь? Можливо це було тому, що вона була дитиною. стигматизація дочки «неми народу»й Батько Ліни був засуджений і провів 10 років в концентраційних таборах. Крім того, пані Костенко належить до покоління дітей війни. І з цих фактів уражається особистість цієї великої жінки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lina_kostenko.ua)



Освіта та перші колекції Ліна Василіївна закінчила школу в рідному селі, а потім вступили до Київської педагогічної школи. Далі отримала диплом. Московський літературний університетй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lina_kostenko.ua)



Перші колекції 1957 та 1958 р. викликали інтенсивний інтерес. Колекція. 1961 р. Подорожі серця був найбільш успішним. Він продемонстрував Ліну як зрілий поет з сильними поглядами та міцними принципами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lina_kostenko.ua)



Цікавий факт: перша книга Ліни Василіївни «Блесед» Микола РуденкоЗасновник Української Гельсінської групи. Після прослуховування віршів Ліни російською мовою, він запитав, чи була українська версія. Кілька днів після того, як він отримав і відразу хотів би публікувати колекцію. Ось як це сталося. "Земля Рейс"й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lina_kostenko.ua)



Залізо Віллі і нездатність зраджувати власні переконання, зробили Ліну Костенко чоловіка, долю якого не можна побачити. Як мені застрахують Неймовірно, ця жінка як Ніколи не боїться потужних. І він завжди пішов вперед.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное