Познайомитися з чоловіком, щоб у нього була друга дитина, але дізналися неприємні речі про нашу квартиру

Для сім’ї, розвитку та перспективи є дуже важливим. Як ви знаєте, питання житла особливо гострий. Наприклад, якщо плоскіМолода дружина буде відчувати себе відносно безпечною, адже завжди впевненість, що вона і її діти матимуть місце для життя і сформувати здоровий блок суспільства.



З іншого боку, не маючи кута в цьому світі є складним завданням як морально, так і фізично. Це як оренда, так і невизначеність про майбутнє. Що робити, щоб зробити все щасливим?

Моя дитинка була проведена в пальці домашньої роботи, додаткові уроки та вічне очищення для моєї молодшої сестри та братів. З Я був старшим, більшість «малих» сімейних обов’язків, які кладуть з собою. Тож я знаю краще, ніж будь-який інший, як чудовий, щоб потрапити в свій кут і неприпустимо, принаймні читання цікавої книги.



Я вирішив навчити себе і отримати хорошу роботу. У віці 13 або 14, я хотів бути кар'єром. Школа була завершена з відзнакою, і я пішов до коледжу. Я не хочу допомогти молодшому «інстану» і так далі. Але я мав мету.

У інституті я теж зацікавився, і я повністю виведена в басейн навчання, з головою. Моя пансіонат незабаром припинила запрошення мене на дискотеки і прогулянки з хлопцями: вони побачили, що такі пропозиції тільки небезпечні! Я був тільки зайнятий, так що я можу, щоб я не заперечував себе нічого. Після коледжу я отримав хорошу роботу в офісі.

р.

Я зустрівся з майбутнім чоловіком. Я не хотів його спочатку. Він був 6 років старше мене і він був на одному рівні, як мене. Ні бізнес-акумін, на сьогоднішній день він тільки жартував, і спробував зробити мене сміятися. Не мій тип, абсолютно. Але він мав одну козирну картку: власну квартиру. Ця опція означила мені багато, і я вирішив дізнатися його краще.

Виявилося, що він був досить гарним чоловіком, хоча з його тарганами. Багато друзів, знайомих. Багато хобі я ще не можу зрозуміти. Чому сходження гір для катання на лижах на ризик розбиття кісток? Крім того, коштує багато грошей і просто виснаження. Не міняти на все. Але я буду тримати. Ми одружилися. У нас була дитина. В цілому я був комфортним.

623532

Але я хотів більше. Друга дитина і переїзд до приватного будинку. Щоб зробити це, потрібно трохи заощадити і продати квартиру вашого чоловіка. З грошима я вже виглядав на кілька хороших варіантів, коли раптом... Я з'ясував квартиру мого чоловіка не його. На мій батько-в-право, тому ми не можемо продати його.

Це був великий удар. Зараз я не можу планувати майбутнє, мати ще одну дитину, ніщо. Ми проживали разом з батьками. Мої руки вниз. І не так багато. Починалося неможливе девальвування відносин. Труба. Мій чоловік має брата.



Я не турбувати вас з деталями, але мій чоловік і я на межі розлучення. Я хочу поговорити з батьками. Я хочу, щоб підписати будинок для чоловіка. Ми перейдемо з своєї квартири в місті і оплачуємо більше, і ми поставимо в будинок. Так кожен буде виграти: ми зможемо мати ще одну дитину, і його батьки зможуть насолодитися своїми онуками, які живуть в акуратній міській квартирі.

Я не розумію, чому мій чоловік проти нього. Він сказав, що він ніколи не займе цього кроку. І той факт, що він пішов до мене, мати своєї дитини, про квартиру, на його думку, є нормальним. Чи можете ви сказати мені, якщо я зробив право, або якщо є інший варіант? Дякую, Я чекаю відповіді.

р.

На мій персональний погляд, не всі в цій історії. "Сайт"й З одного боку, лежачи до вашої дружини не дуже добре, особливо коли ви практично пов'язані. Але з іншого боку, ви можете трохи чекати і просто зробити гроші, щоб розширити житловий простір. Це просто трохи терпіння. Право?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное