Що робити, якщо ваша дитина замінюється після шлюбу

Ніщо не може бути гірше для батьків, якщо щось погано буває у дітей. Навіть якщо дитина виросла і є повноцінною частиною суспільства, вона не має значення. Пухлі з сином. Ваша дочка може призвести до депресії.



Саме тому дорослі батьки повинні бути цікавіше, що відбувається до своєї дитини. Навіть якщо ви дуже обережні. Після всього, як кажуть, маленькі діти маленькі неприємності, і навіть великі. Я не хочу думати.

Моє батько і я люди старого, як і раніше «що» Я попрацював своє життя як вчителя, і він був інженером. Не потрібно нічого, ми завжди допомогли йому.

Спочатку він пішов до школи, гімназії. Ми намагалися зробити свій психічний розвиток додано в спорт, щоб останній виклик нашого сина почувався добре сформований підліток, який не розвивався шкідливих звичок, але мав чітке розуміння того, що робити в майбутньому і куди піти.

р.

Потім медична школа. Це складний час, але тільки тому, що було так багато вчитися. Мій батько і я спробував допомогти, але мій син відмовився. Він сказав, що лікар є професією, яка не дає помилок. Я не здивився, коли закінчився відзнакою. Неперевершеність також була досить легкою, тому що син обсесував незалежністю.

У віці 27, він почав навчатися в академії при роботі лікаря. Він зараз 33 років і має велику кар'єру. Однак успіх нашого хлопчика не в усьому.



Найважче для нього - почати відносини. Так це було під час школи: незважаючи на спортивний молодий чоловік, дівчата, якось не покажуть багато інтересу до нього. Я думав, що вік і дівчата були більш цікавими у старших школах. Ну, нехай йому.

У інституті було просто не час для дівчаток: постійні лекції, іспити, море навчального матеріалу. Про це, але що ми можемо зробити?

І вже будучи дорослим чоловіком, син не може стояти його: він зареєстрував на всіх сайтах знайомств, зустрічав дівчат на вулиці, в кафе і так далі. На жаль, реакція не завжди позитивна. Через це він, ймовірно, втратив свою впевненість.



І пішов мій син. Ми, ймовірно, поговорили по телефону один раз на два-три тижні, і навіть тоді наше спілкування не прослужила більше п'яти хвилин. Дізнайтеся про здоров'я, що нового, і це все.

Він став трохи простіше, коли він вийшов 30. Він знайшов друг, який швидко «посидить в позицію». Мій батько і я захочився. Нарешті, онука! Наречена і радість.

Але насправді речі погіршилися. Мій син, бо він був одружений, припинив виклик нас. Ми побачили нас один раз або два рази, але вона здавалося б, щоб нас згасити. У онуку ми побачили перший раз, міцний, здоровий герой. Але ми відчуваємо, що наступного разу ми покажемо таке щастя в 5 років.

Ми не розуміємо, чому ми лікуємо, як це, можливо, наша дочка-в-завдяже тільки відчував наш хлопчик. Але це можливо в нашому оточенні 21 ст.? І чому таке брудна хитрість, бо ми до неї!



Ми не робимо нас неправильно, ми подарували сина все, що нам потрібно: квартира і авто було придбано з нашими грошима. І той факт, що ми тримали його трохи більше вдома, ніж інші батьки своїх дітей, і це тільки для кращого. Переглянути свою кар’єру зараз. Ми вважаємо, що все зроблено правильно і не дуже зрозуміло, чому ми обробляємо цей спосіб.

Ми повинні тримати наш онуків. принаймні половина року. Нехай батьки йдуть про свій бізнес, і ми бродимо його трохи. Зробіть все комфортно. Моя донька не хоче, щоб зробити це взагалі. Я не знаю, як болить її.

р.

Як кажуть, що хтось інший чоловік темний. На жаль, не можна. Можливо, наші читачі не стоять поруч і принесуть деяку чіткість. Ласкаво просимо в коментар.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное