Я їздию з паровим рисом в машині, і я хочу дати трюк всім автомобілебудам.

Більше половини населення світу регулярно харчується рисом. І все ж ми знаємо дуже мало про нього. Тим часом використання рису іноді може бути незвичайним, а іноді навіть дивним.





І ми не говоримо про ароматний плов, начинку для чорниці або ситного салату. Сьогодні "Сайт" Чому потрібно носити рис у вашому автомобілі?

Всім відомо, що паперові пакети з написом «Сіліка гель» надійно захищають нове взуття, одяг та електроніка від вологи.



Але вберегти всю вологу в салоні автомобіля, який стояв всю зиму в холодному гаражі, такі мішки потребують автомобіля і невеликий кошик. І бути точним, 1.2-1.5 кг на кубічний метр кабіни.



Можна, звичайно, довгий і нудний, щоб зібрати мішки з гель-лаком. Але простіше використовувати рис. Тим не менш, це не вартість. А хтось купив його напередодні карантину і чекав наступну кризу в гаражі або паніровці.



Рис здатний довго і ефективно поглинати будь-яку вологу від найдоступніших місць. Не дивно, що це радять покласти мокрі телефони в ній.



Тому сумка з тканини з звичайною рисовою крупою буде дуже корисною в салоні, багажник автомобіля, під сидіннями. І на вітрове скло автомобіля менше лисихає, його можна розмістити на каструлі.

Як гель кремнію, рис здатний поглинати і видалити будь-які неприємні запахи з автомобіля.



Це може бути неоціненний сервіс для курців і власників собак. Чим щільніше запаху, тим більше рису буде потрібно. Варто багато грошей.

Якщо токсичний антифриз витікає прямо під ногами водія, то тільки мийка тиску збереже позицію. І рис, який буде робити це без шуму і пилу всього за одну ніч.



Необхідно тільки щільний шар посипати крупу на підлогу в ураженому місці. Після того, як ви можете піти в ліжко з спокійною совістю. Рис не тільки поглинає рідину, але і знімає салон неприємного запаху. Це дозволить вам зробити практично без витрат. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное