Причини не змінювати квартиру в місті для вашого будинку

Багато людей думають, що життя в будинку є святом. Свінгер в гамак, шашлики на вихідні та розслабляючи на газоні будинку. Але не поспішайте міняти два заготовки в панелях для чудового будинку в передмісті. Повністю підводних каменів. І ви обов'язково запитуєте себе багато разів. Який краще: будинок або квартирай

Який краще: будинок або квартира

Звісно, кожен зможе підібрати свій будинок за смаком. Але ми думаємо, що ми повинні попередити вас. Для тих, хто любить роботу.

Зима

Якщо є гарний сноуборд зовні вікна, то власник будинку - останній для задоволення. Після запашної скоринки кави вам доведеться виходити в холод і добре працювати з лопаткою. В іншому випадку ви не зможете виїхати, або залишити, або погуляти по будинку.

Але це не просто зимовий час, який несе багато годин роботи.

Секція

Якщо ви вирішили висадити щось, то розгляньте собі хобі (проблеми) на цілий рік. Не було скасовано полив рослин і догляд за ними. У будинку ми проживали постійного буріння. Такий же газон вимагає постійного різання, крім поливу.

Опалення та водопостачання

Це божевільна бути цікавим. Причини порушення труби може бути багато. Але не кожен має розуміння того, як боротися з ним. Особливо як локалізувати неприємності в домашніх умовах. Уявіть, що труба лопається вночі, ви заблокували воду, але на вулиці - 10. Я не можу думати про будь-яке гірше. Ви починаєте пропустити ГЕС.

Дорога

Коли я жив у своєму будинку, у мене була кальмар. Навесні і восени зрозуміло, що це сталося. Кне м'яз. Зрозуміло, що якщо ви є мільйонером, то укладання асфальту для вас не буде проблемою. З кожним роком ми замовили дроблену машину так, щоб хоча б автомобіль був пропущений.

Життя у вашому домі нерозривно пов'язана з роботою. Навіть барбекю для смаження, ви повинні подрібнити дерево. Це тест і не кожен йде через нього. Коли я був малюком, я виховав всю цю домашню роботу. Але тепер я дивлюся на ручну працю з радістю і зі сльозами щастя я пам'ятаю, що важко, але красиво.



Обов'язково напишіть у коментарях про Ваш досвід роботи в будинку. А також поділитися порадами для новачків. Разом, сніг легше чистити, і труби для ремонту, і хороші поради завжди варто його вага в золоті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное