Ольга Папсуєва навчить вас розшукати чоловіка, щоб стати шовком

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але це варто? Я не думаю. Чому ви не знаєте? чоловік або дружина? Подаруйте вам цікавий приклад з життя. Натхнений сюжетом дуже мудрої жінки.

З ранку і відразу ж приймав до роботи. І миття на вас, і прасування. А потім ви подивитеся в холодильник і це порожній. Ви також хотіли приготувати щось, але ви знаєте, що ніхто не пішов в магазин.



Звичайно, гнів починає будувати. Це все самостійно. Ви йдете в наступний номер і людина є вашим.

Він сидить спокійно на дивані і дивиться телевізор. Він просто відпочиває, але вже починає здаватися, що цей ледачий чоловік не здатний нічого. Він не готовий перемістити пальцем, він сплячий, як кішка.

р.

Ви можете вирізати. Люди, які не мають ніяких простих людських емоцій. Тексти пісень, а це означає: Ви кидаємо все на ньому. Так само, холодильник порожній, і будинок не очищається, і ви лежите тут.

Що ми закінчуємо. Не один буде говорити один одному, ви можете отримати пару відреагуючих відповідей. Ви, ймовірно, повинні зробити все самостійно.



Чи є це право? Що досягнуто? Вонг і нічого.

Розцінка завжди може досягати більше. Ось як підходити з почуттям і розташуванням. З холодною головою і любов'ю, що в серці.



Приїжджайте до мене. Тоді запитайте його, що він переглядає. Обов'язково запитайте як настрій. Ви повинні слухати.

Поцілунки, можливо, легко. А потім запитати про допомогу. Після того, як він дивний і для картоплі йде в магазин, і на шляху, щоб запитати більше сміття, щоб відкинути. Це простіше зараз.

р.

І коли мова йде і провітрюється, можна звернутися за допомогою до прибирання. В той час як улюблена смажена картопля запаху по всій квартирі. Тексти пісень, а це означає: Поведінка мене, немає "каналу" і біля не є seduction чоловіків, як цей запах. І якщо ви ще варите на салаті...



Читати два варіанти і думати про те, що краще. Все буде зрозуміло відразу, і такі помилки можна запобігти.

Зрозуміло, що емоції накопичуються і іноді не знаходять гідного способу. Але краще направляти негативно всі в каналі, який не має нічого спільного. Любов і бути коханим. І в коментарях напишіть, як ви впоралися з погодою в будинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное